Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap este véletlenül elsodor...

Tegnap este véletlenül elsodortam egy biciklist, de továbbmentem. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Nem mentem gyorsan, maximum 30 lehetett, az autóm tükre beleakadt a karjába, amikor kikerültem. Mivel sötét volt már és siettem haza, ezért nem akartam megállni, de azóta néha eszembe jut és rosszul érzem magam egy kicsit. Szerintetek mit kéne tennem?
2016. okt. 14. 16:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el. Sokkal barátságosabb önként jelentkezni és nem megvárni míg az asszony és (vagy) gyerekek szeme láttára bilincsben elcipeltetni magad a rendőrökkel egy szál pizsama nadrágban a nappaliból!
2016. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki látta és tudja a rendszámod, biztos, hogy feljelentés lesz belőle.

Egyébként, most itt nyomozol, hogy mi lett a dologból?

Mire fel vagy olyan önérzetes?!

2016. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy sötét volt és siettél haza, így teljesen érthető, ha belököd az árokba és elhajtasz. Veszélyes ám a sötét, megértem, hogy nem mertél kiszállni. De mi van, ha ő is fél a sötétben és ő is sietett haza?

Ó, és még egy kicsit rosszul is érzi magát szegény.

Patkány féreg.


ui.: Remélem kamu kérdés.

2016. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%
Bírom már amikor egy kamukérdést ennyire komolyan vesz mindenki :D
2016. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
Egy szar szemét szar alak vagy. Ha kamu, akkor is mert ilyen kérdést ép eszű ember nem talál ki.
2016. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégsem kamu, jó esély van rá, hogy valaki olvassa a kérdést az áldozat ismeretségi köréből is.

A nyomozó hatóságnak ki fogja adni az oldal az adataidat, annak alapján pedig az internetszolgáltatód ki tudja adni az előfizető adatait. (feltéve hogy nem egy netcafé wifijén lógva írtad be a kérdést).

Ha nem tett az áldozat feljelentést, akkor a rendőrök egy szóbeli ejnyebejnye után elengednek. Ha már van ügy, akkor enyhítő körülmény lesz, hogy jelentkeztél.

2016. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Alex Fly ***** válasza:
96%

Jobban jársz, ha feladod magad. Ha keresnek és megtalálnak,akkor nagyon rosszul jársz; ui. amit elkövettél az bűncselekménynek minősül. Kinéz érte a letöltendő. Ja, hogy kell a jogsi a munkádhoz? Hát nem. Ilyen közveszélyes gerinctelen alaknak nem kell jogsi. Láthatóan alkalmatlan vagy a közúti közlekedésre.

Remélem, ezentúl gépjárművet maximum utasként használsz...

2016. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Az a válaszoló, akinek az apját elütötték, legyen szíves írja meg, hogy hol történt az eset. Ha kiderül, hogy én voltam az, akkor hajlandó vagyok 50.000 forint kártérítést felajnálani, ha nem viszed rendőrségre az ügyet.
2016. okt. 15. 14:23
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"Édesapám karja, csuklója, kulcscsontja, állkapcsa eltörött, egyéb zúzódásokat szenvedett. "


És te megoldanád sunyi gec módon ezek után szaros 50000 Forinttal? Remélem elkapnak és a szart is kiperelik belőled aztán elintézik, hogy pár évig ne legyen meleged...

2016. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez az összeg felajánlás is bűncselekmény volt, ugye tudod?

Ha 50 000 helyett 1 000 000-t ajánlottál volna, kártérítésképpen, akkor még méltányolható lenne.

50000 forintért akarod megvenni, hogy ne legyeél legalább 1000 alkalommal anyuci a börtön-papásmamásban? Ennyit ér a seggd lyuka?

2016. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!