Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha vezetek milyen gyakran...

Ha vezetek milyen gyakran fogok ekkora parasztokkal találkozni?

Figyelt kérdés

Ma volt a 15.-ik órám, és lakott területen kívül mentünk az oktatómmal.Szemből sorban jöttek a kocsik, és egy fekete BMW elkezdte őket kielőzni.Még messze volt, kérdeztem is az oktatómat,hogy az be fog e férni.Mondta,hogy befog,de egy kicsit lassítsunk, az a biztos.Így mentem 80-al, a BMW csak jött-jött, és jött, és már egészen közel volt, az oktatóm mutogatta neki,hogy menjen már vissza, az meg a távolsági fényszóróját elkezdte villogtatni, és vagy ő, vagy valaki a sorból tövig nyomta a dudát.

Nem akarok csúnyán fogalmazni, de k***a közel volt, és az oktatóm bele is nyúlt a kormányba, lehúzta az út szélére a kocsit, ott is fékezett.

Nagyon nyugodt ember, de úgy elkezdett káromkodni, hogy magam is meglepődtem.

Aztán remegett a lábam is, mert tényleg annyira közel volt...ő azt mondta,hogy 25 éve oktat, de ekkora barom***val még nem találkozott.

Elhiszem neki, de mégis kicsit félek most újra vezetni, mert vannak ilyenek, és hiába megyek szabályosan, ha jön egy ilyen én fogok meghalni.

Ha nem lassítunk már az elején 80-ra, akkor szerintem annyi kellett volna,hogy összemenjünk. (A BMW a legelöl haladó autót akarta beelőzni, és nem sorolt vissza)


2016. júl. 15. 19:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
96%
vannak barm*k de ha oda figyelsz, mint most nem lesz baj, hidd el
2016. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos előfog még fordulni, sok felelőtlen van, versenypályán érzik magukat és felelőtlenül előzgetnek.
2016. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

A sokak kedvenc trash autósmagazinjában most volt erről egy cikk:

"Tízből nyolc autós dühös és agresszív? Számoljunk"

[link]

2016. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

OOOO van ilyen, dögivel, ez ezzel jár sajna. Vegyél nagy autót és kevesebb lesz az esélye, hogy meghalj. Úgy volt vele, hogy majd lefékezel mert neked úgy is mindegy. Amíg a rendőrök a b.övvel vannak elfoglalva addig vígan gyilkolnak az ilyen férgek, majd kiszállnak és azt mondják a családnak, " mé nem fékezett" kap 5 hónap felfüggesztetett és meg is van bűntudat nélkül, csak az a baja, hogy kel venni egy újabb bömbit.


Írok még privibe ha lehet válaszolj...

2016. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Az utakon 3 fajta vezetővel fogsz találkozni:


1: Nyomoronc 30-al 40-el döcögő szerencsétlenekre akik feltartják a forgalmat.Persze amikor elkezded előzni őket akkor beletaposnak a gázba.Ezek miatt történik a legtöbb baleset egyébként.Rájuk jellemző még az is hogy kereszteződésnél nem mernek elindulni és szinte már csak akkor mernek kifordulni amikor senki sem jön jobbról vagy balról. Ilyennel nagyon sűrűn fogsz találkozni,a vezetők nagy része sajnos ilyen


2: A vadállatok akik nem tartják be a sebességkorlátokat.Lakott területen kívül mennek vagy 110-el amikor 90 a megengedett.Ezek is veszélyesek de legalább nem akadályozzák a forgalmat.Ha egy ilyen előz téged akkor ne versenyezzél vele,inkább lassíts ha kell.Ha veled szemben jön akkor meg főleg lassíts és akkor nem lesz baj.Akkor szokott baj történni amikor az illető elkezdi előzni az előtte lévőt és nem csak az előtte lévő tapos bele a gázba hanem az is aki az előzővel szembe jön "hogy nehogy már ő lassítson le amikor ő szabályosan jön" Hát igen inkább megdöglik de akkor sem lassítana.Ha valaki előz engem és látom hogy valaki túl közel jön velem szembe akkor automatikusan leveszem a gázról a lábam,szükség esetén fékezek is.Ugyanezt teszem ha látom hogy valaki velem szembe jön és előz.Ez szerintem alap elvárás lenne mindenkinél,dehát vannak akik inkább beletaposnak a gázba


3: Vannak normális vezetők akik nem szaroznak és mennek normálisan betartva a sebességet,sajnos ebből nagyon kevés van,a legtöbben gyávák,nem merik megelőzni a tetűket és ezért is gyűlik fel hosszú kocsisorok mert egy nyomoronc döcög elől és a mögötte lévő nem mer előzni

2016. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem szembe egyszer egy kamion jött, le kellett mennem a padkára, 3-an mentünk el, szembejövő, az én sávomba a kamion, és meg az út mellett.. Már meg sem lepődök ezen amit írtál, sok ilyen van.

Szerencsére a tempó vagy 60 volt így annyira nem paráztam be, mert épp, hogy elhagytam a várostáblát és utána.

Meg megelőz a céges skodás és 5 centire behúzza elém... Olyan emberek vannak, nem tudom fejben ilyenkor rendben vannak-e ezek a sofőrök, de elküldeném pszichológiára mindet.

2016. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

"Meg megelőz a céges skodás és 5 centire behúzza elém"


Ilyet én akkor szoktam csinálni ha elkezdek előzni egy tetűt és az még azért is beletapos a gázba.A másik kedvencem az amikor betartom a követési távolságot és valaki befurakodik elém,az indexet persze már akkor rakja ki amikor megtörtént a befurakodás :D

2016. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én tartottam a megengedett legnagyobb sebességet, szerintem inkább az zavarta, hogy kis suzukival menten, és át akart gázolni rajtam.

Csak nem mindenki olyan profi, hogy így kiszámolja, hogy befér e centikkel az autója, és elég idegesítő, baleset veszélyes.

Tükör, tükör, holttér, de ezeknek semmit nem mond, nem az ő autójuk...

De már több éves történetek ezek, azóta nem ért ilyen dolog.

2016. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

7.


A legdurvábbat el is felejtettem...

De eszembe juttattad... Főúton ment a C mercis 70-el, gondoltam naivan majd kielőzöm a Suzukival ha nem jön senki szembe, erre mikor mellé érek beletapos a gázba... Eszem megáll. És egy középkorú őszhajú úr vezette.

Biztos úgy volt vele, nehogy kielőzze már egy suzuki, vagy nem tudom... Így más, de ott mikor épp megtörtént egy ilyen eléggé idegesítő volt.

2016. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon gyakran. Kb 1000 kmenként legalább egyszer. 100 kmenként "csak" kicsit kevésbé necces helyzettel.

Autópályán és Pesten meg kb 5 percenként

2016. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!