Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Minek ültetnek fákat az út mellé?

Minek ültetnek fákat az út mellé?

Figyelt kérdés

Nem lenne biztonságosabb ha lene hely, amikor pl. leszorítják az ambert? Nagyon sok baleset végződik a fák miatt tragikusan.

Vagy így akarnak népességet szabályozni?


2016. jún. 29. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

"Először hosszabban kezdtem kifejteni, de rájöttem neked ennyi elég:

3 embert is ismertem akik fára csavarodtak saját hibájukon kívül és meghaltak, "


Igazad van, tényleg pont leszarom mit bénáztak el a cimbijeid!


Szerintem be kellene tiltani a hegyi szerpentineket is, mert ott is sokan meghalnak!

Tíccsák be a motorkerékpárokat is!

2016. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 MZ.per.X ***** válasza:
Ennyi erővel tiltsák be a közlekedést, mindenki maradjon nyugton a p..csáján otthon.
2016. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11: Ők semmit. Látom szüvegértés nem megy, csak remélni merem hogy nem közlekedsz, mert ha kresz-t is így fogtad fel, akkor miután valakit megöltél, még fel sem fogod fogni miért mész baracskára.
2016. júl. 3. 17:07
 14/16 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel minek biztonsági öv? Mi az már hogy ilyenekre köteleznek? Vagy ez nem bántja a balkáni kultórátokat?
2016. júl. 3. 17:08
 15/16 A kérdező kommentje:

"Tíccsák be a motorkerékpárokat is!"


Te tényleg ennyire sötét vagy. nem fáj? :)


Némi külömbság van hogy az ember veszélyes hobbit választ magának, vagy mást veszélyeztet. Tudod tülletek nyugatabbra komplett mérnökcsapatok dolgoznak a közlekedés biztonságossabbá tételén, különféle technikai megoldásokkal.


Jogosan felvetődik a kérdés, hogy miért pont az utak mellett vannak a fák, amikor veszélyforrások. Lehetne máshol fa, a bokor meg mondjuk még tompít is.


És akkor gyün a magyar tajparaszt, hogy mekkora marhaság már, meg mit számít pár élet. Meg belekeveri a dolgok betiltását. Nektek agyatokra ment a 40 év kommunizmus meg a most tomboló libbant-fidesz harc.

2016. júl. 3. 17:27
 16/16 A kérdező kommentje:

"Ennyi erővel tiltsák be a közlekedést, mindenki maradjon nyugton a p..csáján otthon."


Te is megfogtad a lényeget. Gondolom a gyereked homokozóját sínek közé építed. Ja mégsem. Betiltatod a homokozókat.

2016. júl. 3. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!