Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Föl lehet menni Kacsóh Pongrác...

Föl lehet menni Kacsóh Pongrác fölüljáróra kerékpárral?

Figyelt kérdés

[link]


Adott az M3-as autópálya budapesti vége, ami ugye a Hungária körút, és a Róbert Károly körút találkozásába torkollik. Nem tudom, hogy hivatalos neve-e a Kacsóh Pongrác fölüljáró, de tény, hogy ott van.

Van olyan része, amit használható kerékpárral, vagy csak alatta lehet átmenni? Ha van érdeklődés, később leírhatom, hogy nekem mi a véleményem, de érdekelne, mindenféle vélemény. kérlek jelezzétek a kommentárotokban, hogy ismeritek-e a helyet, vagy csak a térkép alapján mondtok véleményt.

Köszönöm


2010. ápr. 12. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
a kacsó pongrác felüljáró azt hiszem az, ami keresztben szeli át az m3mast a kassai térnél, a felüljárót meg M3mas út /kacsóh pongrác út ként emlegetik , legalábbis a 74es útvonallleiársában ezvan. utsó voltam.
2010. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

3 perc kerülő? és én nem vagyok normális, oké....

és egyébként rendre kihagyják a számításból a kedves féltőim azt, amit már leírtam egyszer, miszerint ha a Róbert Károly körútról Hungária körút irányába, egyenesen haladok a sugárúton, akkor kétszer kell sávot váltanom, egyszer befelé, mert ugye a legszélső sáv megy fel a felüljáróra, másodszor pedig vissza két sávot, ami ugye az autópályáról jön le. itt egyébként egy négysávos út közepén találom magam, ahonnan hátulról az autópálya lendületéből jönnek az autók, kamionok.

2010. ápr. 13. 20:18
 13/19 anonim ***** válasza:
Szabályosnak lenni egy dolog. Öngyilkosjelöltnek lenni más kérdés. Te tudod... te életed.
2010. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17:55ös vagyok, az utvonaladat nem néztem meg, ha a róbert károlyon át jösz, akkor vagy a dózsán vagy rákosrendezőn tudsz kerülni legközelebb, ami mondjuk tényleg nem a legközelebb van. de tény hogy én bringával semmiképp nem közlekednék ott. ha tábla nincs, akkor nem tilos, mer több helyen jelölve van a bringával való felhajtás tilalma, de nembiztos hogy egésséges is. (pl a 3sávos út szmogját és a villamos által felvert port szivni végig az úton )
2010. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

respro


egyébként ami a budapesti levegőt illeti, olyan mindegy, hogy elkerülöm-e az utat, vagy sem....

2010. ápr. 15. 13:13
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát várd meg amig jön egy troli és menny szorosan az mögött. az úgyse megy olyan gyorsan tudod tartani a sebességet... csak nehogy hirtelen befékezzen. XD
2010. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
utolsónak mondom, előtte levő vagyok, hogy a trolik nemigen lassúznak a felüljárón se le ,se fel, szoktak eléggé tépni, gyorsultunk már le nemegyszer csilivili autókat :))
2010. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehetni szinte mindent lehet, inkább az a kérdés "szokik" felmerülni: érdemes-e?


A kérdésed eldönteni az tudná többek közt, milyen típusú útnak minősül az említett szakasz, mert egyes úttípusokra kapásból tilos kerékpárral felhajtani.


Az élet egyébként megadja a választ: ha a sokadik esetnél maradandó károsodást szenvedsz, amit mindkét értelemben elkerülhettél volna, akkor elégedett leszel-e azzal az esetleges tudattal, hogy nem te voltál a hibás és kaptál(?!) kártérítést? (én spec. sz@rok az elsőbbségemre, ha felmerül, hogy esetleg hátralévő életemben rokkantként, mások terhére létezek)

Ha meg problémás közlekedésileg, ugyanúgy eljöhet az a ritka pillanat, amikor épp a járőr és magad egyszerre tartózkodtok ott.

2010. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
tedd fel a 74es trolira
2010. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!