Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy autópálya híd szervízjárdá...

Egy autópálya híd szervízjárdájának a kiszélesítése és a többi dolog mennyi időbe telik?

Figyelt kérdés

Van egy hely Csongrád megyében Szeged mellett ami autón kívül megközelíthetetlen... A Tisza és a Maros határolja el Szegedtől, hiába van híd, nem lehet azon átmenni, mert nincsen rajta gyalogjárda, autópálya része.


Tegnap voltam Szeged polgármesterénél és elmondtam Neki a problémát... mondta, hogy nem én vagyok az 1. aki ezzel jön, tervben van, hogy az autópálya híd egyik szervízjárdáját kiszélesítik illetve a rávezető rámpákig kibetonozzák, korláttal elválasztják az autópálya forgalmától. Bicikli és gyalogút lesz. Azt mondta még az idén kész lesz.


Egy ilyen művelet mennyi ideig tart?


Azt is mondta, hogy autóbuszfordulót is terveznek ide...


2016. jún. 10. 21:48
 1/2 tothp ***** válasza:
Háát. csak a kivitelezés 2 év. minden egyéb: statikai vizsgálat, tervezés, bürokrácia csak húzza az időt
2016. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sose lesz kerékpárút Szeged és Maroslele között, mert nem lehet eleget osztani belőle a haveroknak!

:D

2016. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!