Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor miért néznek csúnyán?

Ilyenkor miért néznek csúnyán?

Figyelt kérdés

Rövid lakott területen kívüli szakaszon akartam megelőzni egy autóst, aki úgy gondolta,hogy ő nem gyorsít fel amíg megteszi azt az 2 km-t.

Én viszont haladni szerettem volna, amúgy is inkább 40-el ment a városban, úgyhogy nem akartam mögötte menni.

Az út enyhén kanyarodott, de szaggatott vonal volt, én meg kitettem a kocsit, de jöttek szemből, és bár "messze" tartott, de inkább fékeztem, és visszamentem mögé.

A szemből jövő meg nagyon csúnyán benézett mikor eljött mellettem, de nem értem miért.

Szerintem betudtam volna fejezni, de ahhoz lehet,hogy kellett volna a másik két autós közreműködése, bennük meg nem bízhattam meg, ezért ezt láttam a legjobbnak, mintsem,hogy kórházba kerüljön bárki is.

Ha neccesen, de befejezem az előzést, akkor értem,hogy ingerült lesz, de erre miért?Mi fáj neki abban,hogy menni szeretnék egy amúgy lassan haladó autóst megelőzve?


2016. jún. 4. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert?
2016. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!