Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogsi nincs, de menni kéne...

Jogsi nincs, de menni kéne egy próba kört? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy ts 125 mz át lett alakítva Café Raceré (fel letfúrva új gyújtás rendszer rezó .stb) jogsim nincs rá sajna motoron műszaki sincs még mivel most lett kész hol lehetne menni egy próba kört vele, hogy jó-e minden pálya a közelbe nincs...

2016. máj. 24. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kertben.
2016. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj a kert az kicsi :/
2016. máj. 24. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
határban! Föld úton.
2016. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem ide tartozik de megkérdem menyi be fájna a műszaki körülbelül mivel módosítva lett a motor teljesítménye is meg a felfűgesztés is hátúl és tárcsa féket kapott a nagyobb erő miatt dob fék helyett .
2016. máj. 24. 11:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagymotornál érdekes dolog az átalakítás, akárhonnan is nézzük. Érdemes lett volna megkérdezni a vizsgabázist, mielőtt nekiálltok átalakítani. Olvasd el a jogszabályt, és ezt a hozzászólást jóindulatból írtam.
2016. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem egy meg nek 2 mz-t láttam már Cafer Raceré átalakítva forgalomba közlekedni ezért én is meg csináltam a magamét csak ügye a motor nem 10 lerö mit gyárilag hanem 30 főtengelyen! pontos erejét nem tudom
2016. máj. 24. 11:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem fog műszakit kapni.

Ahhoz kell tervrajz, engedély, és hivatalos dokumentáció az átépítésről.

2016. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Műszaki szinte eséytelen, kiprobálni emg olyan helyen ahol nem látja senki és magán terület lehetőleg ( Na az se árt ha a tulaj azért tud rola. :D )
2016. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát ha nem lehet rá műszaki akkor van egy régi KTM croszvázam csak a blokk nincs benne beteszem ezt a bokkot a Ktm vázba és jó lesz a hegyre endurózni


köszi a válaszokat

2016. máj. 24. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:

A youtube-on van egy úriember, aki végigpróbálta járni az átalakítás és műszakíztatás útját. Annyira sokba került volna, és akkora procedúrát kerítettek neki, hogy hagyta az egészet.

Már a fékcsere is egy külön mise, nem, hogy a 3 szoros teljesítmény.


Vannak kiskapuk, mindent le lehet vizsgáztatni. De törvényszegésre nem foglak buzdítani, így ötletet sem írok. Ettől függetlenül gratulálok a motorhoz, biztosan sokat dolgoztál vele. Fényképet tudsz róla mutatni?

2016. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!