Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez korrekt volt? A többi lent

Nixi22 kérdése:

Ez korrekt volt? A többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap este anyosommal jöttünk haza az eggyik barátnöjétől! És nem volt világításunk! De toltuk a biciglit de meg büntettek 5-5000 forintra. Ez korrek volt szerintetel

2016. ápr. 15. 12:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
6%

Jézusom, miket írok,csak visszaolvastam, hogy biztos butaságot írtál-e, erre leírtam ugyanazt! XD


Szóval, javítás:


Lakott területen BAL OLDALON KELL! MENETIRÁNNYAL SZEMBEN!

2016. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%
70%-os! A javításodban is az írod, amit én, csak a kell szót használod a szabad helyett.
2016. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%

Nem volt korrekt, a rendőrök megint oda csaptak ahová leginkább kell,biztos nem találtak virágárus csóró öregasszonyt a téren akit bírságolhatnának...De fizesd be ,az 5 ezer a legkisebb tétel,nem éri meg fellebezni még ha nyernétek is, többe lenne a bíróságra járás és az idegesség.


Tolás közben nem kell kivilágítani bicikliúton a bringát,eleve a dinamó nem termel annyi áramot 3km/órás gyaloglási sebességnél hogy értelmezhető fényt adjon a lámpa. És nem kötelező az elemes lámpa! A világításért megtettetek mindent a mobilfénnyel,nem kötelező már a bicajra rögzíteni a fényforrást lehet az karon fejen háton is,de ismétlem nem vettetek részt a forgalomban gyalogosra nem kell lámpa,a bicajt toló személy az gyalogos pont úgy mint a gyerekkocsit toló. Ha nincs gyalogjárda akkor tolható bicajúton a bringa.

2016. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#4


nem, mert te azt írod,hogy lakott területen kívül a jobb oldalon, én meg, hogy bal oldalon


lehet,hogy te is összekeverted magadban a szabályt, balt gondoltál (mert ugye az a menetiránnyal szemközti), de jobbat írtál

2016. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
jaaa, várj, lakott területen kívül! látod,már tiszta pénteki vagyok :-)
2016. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kivéve (Petizacc-nak) :)
2016. ápr. 15. 18:26
 17/23 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb lett volna helyben a rendőrt kérdezni hogy mit csináltatok rosszul. :D
2016. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az a "biciglis" út nem volt véletlenül lakott területen kívül? Mert akkor kötelező - a gyalogosoknak is - a fényvisszaverő mellény!
2016. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
De a világításért büntették meg nem a mellény hiányáért. Nem mindegy miről szól a büntetés,egy esetleges peres eljárásban nem lehet arra hivatkozni hogy azért büntettük meg mert nem világított a tolt bicaj,de hoppá ez nem jött be,és eszünkbe jutott hogy utólag ezt módosítjuk mellény hiányra.
2016. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"De a világításért büntették meg nem a mellény hiányáért."


Meséld már el, hogy honnét az infó? Mert én nem találom sehol, a kérdező se tudja, vagy nem mondja...

2016. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!