Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez lett volna a bosszú?

Ez lett volna a bosszú?

Figyelt kérdés

Gyakran kerékpározok, leginkább országúton. (versenyszerűen, tehát nem csak arra tekergetek)

Természetesen meggyűlt már az autósokkal a bajom nem egyszer, és talán fordítva is előfordult néha, mindenesetre én nem utálok senkit, vannak tahók meg normálisak, ez van.Jogosítványom még nincs, az autókhoz nem igazán értek, KRESZ-ből levizsgáztam már.

Tavaly hegynek fel tekertem, és egy Volkswagen Golf leszorított, a lábam érintette az autó oldalát is.Nem ijedtem meg, volt már ennél húzósabb is, de azért mutogattam (nem be, csak felemeltem a kezem,hogy mi volt ez öreg?!)

Erre fékezett, azt hittem kiszáll balhézni.El is kezdett lehúzódni, aztán k***a nagy gázt adott, és akkora füst jött ki belőle,hogy majd megfulladtam.

Az utasok forgolódtak is hátra, és láthatóan nagyon tetszett nekik.Először azt hittem,hogy csak ennyire szar a kocsija, és annak örül,hogy "elvakít" a fekete füsttel, de mostanában meséltek nekem ezekről a dízel őrültekről.Egy ilyennek lettem áldozata?Miért olyan nagy kibaxás lefüstölni a másikat?Vagy ebben mi a szórakoztató?Nem értem...eddig azt hittem,hogy csak fenyített a fékezéssel,hogyha mutogatok kiszáll, de akkor ez lehetett az eredeti cél?!Nagyszerű mondhatom, csak nem értem mit akarnak ezzel elérni...

Ennél már tökösebb lett volna kiszállni is.


2016. márc. 17. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Smook & Charm TDI Club :D

Nem képzeled, hogy verekedni fog veled, még a végén ő veszít, ez a biztos...

2016. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, elérte a célját a sofőr? Igen, elérte. Ezzel, hogy ide kiírod a kérdést, elismered hogy sz*rul esett, és hogy ki tudott ba*ni veled. Nem vagyok ellened, félreértés ne essék, de ez a helyzet.
2016. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csak miután elmesélték nekem.

Eddig a napig fogalmam sem volt arról,hogy mi ez, és hogy ilyen a jelentése.

De nem esett szarul illetve nem szarabbul mint mikor egy műanyag pohárból remélhetőleg vízzel öntöttek le egy Seatból, mikor kikiabáltak,hogy a k. anyámba tekerjek itt, vagy csak mikor szimplán ledudáltak, avagy,hogy megfenyegetett,hogyha nem takarodok le átmegy a nyakamon, vagy mint mikor kiszállt mert kiabáltam azért mert majdnem elütött.

De annál sem esett szarabbul mint mikor tényleg elsodortak, bár akkor kedves volt a sofőr, és ugyan így megjegyeztem azt is, mikor egy engem lecentiző autóst a mögötte haladó motoros fegyelmezte meg a következő lámánál (szóban).

Tehát maradjunk annyiban,hogy ez a lefüstölés is csak egy elteszem a fiókba történet, és majd elmesélem az unokáimnak, meg akinek akarom.

Bőven van még történetem, ha érdekel megosztom azokat is, csak azokhoz nincs kérdésem.Hidd el, nem ez volt a legdurvább.

2016. márc. 17. 17:04
 4/13 anonim válasza:
Inkább örülj neki, hogy a hülyegyereknek sokkal többet eszik a kocsija azért, hogy menőzzön. Nem kevés pénzbe kerül neki, hogy füstpamacsokat ereget
2016. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

El is hiszem. De hozzátenném, hogy a biciklisek is sokszor hajmeresztő dolgokat csinálnak, mert elég bátrak általában. De meg is értem őket, meg téged is, én néha motorozok is, nekünk talán még rosszabb mint a bicikliseknek, mert senki sem vesz észre, és nagy tempóval haladunk.

2016. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, csak pont téged talált meg. Sajnos a városban(itt Budán is) a biciklisek törnek sok borsot az autósok orra alá...nos lehet, hogy ezt a felgyülemlett mérget vezette le rajtad.


Volt idő, amikor a (vétlen)buszosokat büntették egy elévágással, aztán satu..nos ez kiment a divatból, főleg azért, mert jónéhány csuklós busz rakottan is jobban gyorsul, min némelyik bontószökevény fostalicska...


az ilyen büntik ellen nincs megoldás...csak a wudu...feírod a rendszámát,majd otthon készítesz egy kisautót, ráírod a rendszámot, és rálépsz...ennyi...

esetleg bringával is ráhajthatsz..

máris jól alszol...

2016. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Dízelesek egy vadhajtása akik azt élvezik hogy minél jobban szennyez a kocsijuk és kormoz,ezért direkt úgy állítják be az adagolót hogy jó nagy füstöt csináljanak. Egy ilyennek lettél az "áldozata" főként fócvágenesek dilije ez.

Sajnos idehaza az egy főre jutó bunkók száma kettő. Régi mondás de igaz mai napig is. Most örül magának hogy jól megleckéztetett.

2016. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként ezek nagyon szomorú dolgok amiket leírt a kérdező. Egyszerűen semmi segítőkészség vagy együttműködési szándék nincs a közlekedők jelentős részében és ha nem tud haladni ahogy akar már mindjárt beszólogat meg büntetget. Én már komolyan gondolkodtam azon, hogy pszichikai alkalmassághoz kéne kötni a jogosítványszerzést, de hát ültem már olyan mellett is, aki átmnet rendészeti suliban a pszichikain és egy türelmetlen tulok volt a közlekedésben. :D

Egy szó mint száz: szégyen ami a magyar utakon zajlik sokszor.

2016. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a köcsögökkel, hogy a többi autóssal is ugyanezt csinálják. Aztán sajnos előbb-utóbb baleset lesz a vége. Nekem is meggyűlik autósként ilyenekkel a bajom. A kedvenceim azok, akik előzni akarnak, mert úgy gondolják még elférnek, de persze nekem kell nyomni a féket, ha nem akarok egy frontális ütközést vele. Sajnos itt a közlekedési morál a béka feneke alatt van.
2016. márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha már "ide tévedtél", hadd kérdezzem meg, hogy tudsz-e valamilyen ésszerű okot arra, hogy sok versenybicajos miért nem a milliókért kiépített kerékpárutat használja, hanem a mellette lévő főútvonalon akadályozza az autósokat.

Valaki egyszer azt mondta, hogy ő "profi", és csak nem fog ott bicajozni, ahol az "amatőrök".

(Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy a drága bicikliúton alig-alig jár kerékpáros itt mifelénk.)

2016. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!