Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valakinek ennyire rossz...

Ha valakinek ennyire rossz napja van miért nem marad otthon?

Figyelt kérdés

Ezt lehet,hogy néhányan nem fogják elhinni, én sem hiszem még el, de megtörtént.

Budapest, dugó, próbálok besorolni, nem igazán megy, mindenki siet.

Aztán jött egy autó kicsit lassabban, elé bementem, de egyszerűen elfelejtettem megköszönni, megszoktam, de most elfelejtettem, van ilyen.

Erre két kicsit rácsap a dudára, meg rám villog, belenézek a tükörbe, látom,hogy jár a szája, és hallom is, de nem értem, gondolom engem szidott.

Aztán ami igazán meglep,hogy a sofőr -egy erős 30-as férfi-, krokodilkönnyekkel sír, vörös is volt az arca, meg törölgette a szemét.

Ha tudom,hogy ennyire érzékeny...na nem, egyébként elhiszem,hogy biztos valami nagy gondja volt, nem tudhatom mi, nem akarom bántani, csak nekem ez egyszerűen furcsa.

Nem találkoztam még ilyennel, sajnáltam is, mert amíg mögöttem volt végig sírt, meg többször látszólag sikertelenül telefonált, csak ne rám legyen már ideges.

(mellettünk villamospálya volt, amire fel tudott volna hajtani, ha esetleg a gyerekét műtik a kórházban, szóval nem hinném,hogy élet-halál kérdés volt)


2016. márc. 8. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy meghalt a gyereke, anyja, felesége vagy ezek bármilyen kombinációja és éppen a kórház / hullaházba tartott, ez naponta sok emberrel megtörténik.

Nem kell semmit tenni ilyenkor. Vagyis ha beenged megköszönheted akkor lehet nem is dudált volna.

2016. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bármi lehet..lehet, hogy régóta klotyóra kellene mennie, de már alig bírja...lehet, hogy most rúgta ki a nője..azt, hogy te is ott vagy, talán észre sem vette..
2016. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az történt hogy barom módon kivágtál a másik kocsi elé és még elnézést sem kértél.
2016. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom, ezért nem szokás sírni XD
2016. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!