Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit láttok ezen a videón,...

Mit láttok ezen a videón, véleményetek szerint mi történik?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=52rwX_M8at4&feature=youtu.be


Néhány válasz után leírom, hogy s mint történt, csak kíváncsi lennék ki mit szól hozzá,melyik sofőrről mit gondol.


2015. dec. 20. 18:34
 1/7 szántóvető ***** válasza:
hangosan szól a zene,kicsi a követési távolság,a kisteher tapossa a felezővonalat ezért nehéz megelőzni.amit nem értek az az 1. dudálás.
2015. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 egySanyi ***** válasza:
Rendesen türelmetlen volt a fehér autó vezetője aki előzött, már akkor elkezdte nyomni a dudát amikor még szemből jöttek az autók. A teherautós meg vagy figyelmetlen volt vagy direkt nem akarta elengedni.
2015. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fehér autó rendszámát is érdemes figyelni. (elől is ugyan ez volt...)
2015. dec. 20. 18:49
 4/7 egySanyi ***** válasza:
Figyelném én, de hát nincs mit figyelni rajta, mert nincs rendszám.
2015. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos, röviden annyi történt,hogy a Renault végig előzött mindenkit, mit sem törődve azzal,hogy szemből jönnek

0:05-nél a Civic elhaladás után előz egyet, bejön mögém.

Aztán rögtön menne is tovább, kivág, de jön a Toyota.

Először én is azt hittem,hogy nekem/nekünk dudál hátulról, de nem, a Toyota dudált a Renaultra.

Aztán a többi látható, a teherautós nem szándékosan húzódott középre, ez abból is látszik,hogy miután rádudálok szinte bevágja a gépet a bokorba.

Eredetileg a Renaultot figyelmeztettem volna, hogy viselkedjen már, de a teherautó meg csak így nézett a tükörbe, szóval így is jó.

A Renaulton meg sem elől, sem hátul nem volt rendszám.


Még ha nem is tűnik annak, de számomra hasznosak voltak a válaszok, előrébb vagyok.

Köszönöm!

(bonyolult, és hosszú lenne elmagyarázni, ez egy nagyon szövevényes történet, sok előzménnyel és következménnyel)

2015. dec. 20. 19:21
 6/7 szántóvető ***** válasza:
hamar leszedted a videót,a fórumozók többségének esélye sincs megnézni.
2015. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég volt ennyi vélemény, egyébként sokan megnézték.
2015. dec. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!