Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesten tényleg kell, vagy...

Budapesten tényleg kell, vagy lehet pénzt adni a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
privibe is jöhett.

2015. aug. 14. 22:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne ő is kap fizetést :D
2015. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jobban megéri mint a pótóra, egyébként meg mivel állami alkalmazott nem kaphat valami sokat..
2015. aug. 14. 22:31
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyit kap, de 11 000 forint egy vizsgadíj...
2015. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Oktató tudja.
2015. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha a jogosítványszerzésre gondolsz, kelleni nem kell, de manapság sajnos divat lett. Én is csak meséket hallok róla, de tény, hogy azt több forrásból is.
2015. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés...kár hogy provokátor vagy.. ezzel sikerül lejáratnod a biztosokat..

egyébként csak szólok, hogy ha átenged(ne) és te másnap elütöd a gyalogátkelőn az aktuális nyugdíjast, akkor azt is vizsgálni fogják, hogy kaphattál jogsit...te meg azonnal elcsicserged, hogy jattért.


meg kell tanulni nagyjából jól vezetni.ha nem megy, akkor annyi.


úgy kérdezed, hogy Budapesten...miért nálatok mi a hlyzet?

2015. aug. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Te is láttad a Buhera mátrix cimű filmet? :-)
2015. aug. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem rá, de valószinűleg vidéken nagyobb a becsületérzetük egyrészt, másrészt meg, nem jampi indián vagyok aki beül, azt nyomja neki, eddig már kemény 180ezret kipengettem, és ez csak az alap sima 30óra volt!
2015. aug. 15. 10:05
 9/18 anonim ***** válasza:

Engem kétszer húztak meg, eléggé érdekes indokokkal. (Átmentem sárgán. Biztos szerint megtudtam volna állni. Igen, satuval a kereszteződés közepén...)

Én úgy voltam vele, hogy ha 5x is kell megpróbálnom, én a tisztességre törekedem, ha csak ő nem hozza fel a zsebpénz lehetőségét, én nem fogok rákérdezni. Majd harmadik vizsga előtti napon mondta, hogy "Tudna egy kis segítséget. Húsz". Itt már tudtam mire megy ki a játék, úgyhogy elfogadtam...

2015. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én egy fillért sem adtam, fel is sorolta, mi mindenért buktathatna meg. Aztán mégis átengedett - máig nem tudom, miért, mert sem az oktatómon keresztül, sem közvetlenül nem adtam semmit a vizsgabiztosnak.
2015. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!