Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Uldoztek cross motorral a...

Uldoztek cross motorral a rendorok 17 vagyok es meg nincs jovedelmem meg buntethetnek?

Figyelt kérdés
kb 8 km-teren keresztul uldoztek aztan ki fogyott a benzin kentelen voltam meg allni azt mondtak meg buntetnek es el tiltanak de nincs semien jovedelmem..tudnak igy velem mit csinalni ?

#Ellenalltam a hatosagi #intezkedesnek
2015. máj. 6. 00:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

5 évesen már motoroztál?

B kategóriás jogosítvánnyal sem lehet motorozni, legfeljebb segédmotoros kerékpáron, most még azért is izgulhatsz, hogy a vizsgádat ne húzzák keresztül

2015. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30%

A-a, a 4-es azt nem érti, hogy a kérdező azt írta most, hogy számolt a veszéllyel, hogy elüt valakit, azért tett így. 4-es úgy értette azért állt meg.


Miközben a kérdésben pedig azt mondta, hogy azért állt meg, mert kifogyott a benzin.


Ezen akadt fenn.


De én levágtam, úgy értette, hogy számolt azzal, hogy balesetet okoz, elüt valakit, ilyesmi, ezért lefordult földútra, ahol ilyesmire nagyon kicsi az esély, max arra, hogy önmagát sodorja veszélybe, hogy elesik, vagy fa. Tehát számolt azzal amit írtam, hogy így balesetet okozhat és azért tett így. Hogy lefordult a földútra 500 méter után.

2015. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A vizsgát biztos, hogy keresztülhúzzák, annak már vége. 1, vagy néhány év eltiltás is lesz pluszban. Akkor még lehetett volna alkudni, ha nem menekül, de így a legsúlyosabb büntetést szabják ki, ami eltiltás és pénzbírság valóban.
2015. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy most csinálod a jogsit, vizsga előtt állsz az Isten áldjon meg, miért kellett kockáztatnod, hogy elmész motorozni? Most jól kiszúrtál magaddal pár évre, meg pár százezerre. Bár a pénzt leközmunkázod. A menekülésért pedig kérezd meg nem lesz-e priuszod.
2015. máj. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
Ezt remélem jól megszopod. Pont az ilyeneken kellene példát statuálni. Eleve megszegtél az üldözés közben egy halom szabályt amikért büntethetnek. Aztán a meg nem állást elég szigorúan veszik. (Mondjuk itt játszana az amerikai mentalitás. 500 m után lőttek volna és utána kérdeznek.) Ellenszegülés, stb stb. De gondolom ha apu 5 évesen motort adott a segged alá (feltételezve, hogy nem kamu) akkor ezt is kicsengeti majd neked és elsimítja a dolgot. De remélem lesz egy olyan ügyvivő aki magasabb szinte emeli a dolgot.
2015. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

"kb 8 km-teren keresztul uldoztek aztan ki fogyott a benzin kentelen voltam meg allni"



" kb 500 meter utan le fordultam egy foldutra eltudtam volna menekulni ha nem fogy ki a benzin.."


Akit 8 km-en keresztül üldöznek és akkora előnye van (falun) hogy crossmotorral van és nem tud elmenekülni,na annak úgy kell,minek ül motorra?

2015. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%

Hát hallod, tényleg sajnállak, meg azt is, hogy pont most fogyott ki a benzin.

De én a saját falumban 500 méteren belül lerázom őket crossmotorral.

Amúgy ha igy simán elengedtek, szerintem nem lesz nagy gond, max kiküldenek egy szép pénzbüntetést.

2015. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
35%
Hogy a fenébe nem tudtál meglépni egy kocsi elöl crossmotorral földúton?? 7.5 km elég sok. Átvágsz valami mezőn vagy kis ösvényen és kész, de átlag földúton is sokkal gyorsabb a motor..
2015. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hat igen mindenki ezen utodik fel...igy is kellet rajuk varnom 43percet..de meg eltolnise tudtam volna hogy gyorsan valahova elbujak tobb kilometeren at a nagy semmi meg egy fa sincsen ott vagy valami
2015. máj. 6. 18:57
 20/29 anonim ***** válasza:
64%
Remélem kapsz pár év eltiltást te szerencsementes.
2015. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!