Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt 125 r, lc, lc2...

Yamaha dt 125 r, lc, lc2 között mi a ülönbség?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 20:40
 1/5 szerencses85 ***** válasza:
Először is leszögezném, hogy olyan, hogy LC2 nincsen, az csak valakinek a kitalált hülyesége. Amit annak hívnak, az a Yamaha DT 125 R. A sima LC, olyan van, az az R előtti változat, neve a Liquid Cooled (vagy Cooling, nem tudom pontosan) rövidítése, amely annyit jelent, hogy folyadékhűtéses. Az LC a régebbi változat, az R az újabb.
2015. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na szóval... Tudtommal 125-ös dt-k között az LC(1) volt az első generációs vízhűtéses: [link]


Az LC2 is vízhűtéses, modernebb kinézetű idomokat kapott, szerintem a blokkja is másabb, erősebb: [link]


ugyanez volt a yamaha dt 80 váza is.


A DT R a legújabb verzió, másabbak az idomja, mint az LC2-jé, a motorja ugyanaz, de voltak fojtott változatok is, azoknak más volt a hengerfeje (de lecserélhető a folytás nélküliére minden átalakítás nélkül), a kipufogóban is volt fojtás, meg a powernél is. Az LC2-ből szerintem nemvolt gyárilag folytott verzió. DT-R:

[link]

2015. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szerencses85 ***** válasza:

Szóljatok, ha találtok itt olyat, hogy LC2:

[link]

2015. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

LC-ből 2 féle van. Az újabbon (lc2) más a hátsó teleszkóp, lengővilla, váz, idomok, powerszelepes, elől tárcsafékes, az lc1 be nincs power szelep és tárcsafék sincs. A blokk ugyanaz csak más a henger. R-be teljesen más a blokk, elől hátul tárcsafékes, azis powerszelepes.

LC2 és R 22 le az LC1 kevesebb. Utolsónak: [link] ezt hívjuk LC2-nek. (nekem is ilyen van)

2015. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szerencses85 ***** válasza:
Tudom, hogy mit hívnak annak, de hivatalosan nincs olyan, hogy LC2.
2015. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!