Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Uldoztek cross motorral a...

Uldoztek cross motorral a rendorok 17 vagyok es meg nincs jovedelmem meg buntethetnek?

Figyelt kérdés
kb 8 km-teren keresztul uldoztek aztan ki fogyott a benzin kentelen voltam meg allni azt mondtak meg buntetnek es el tiltanak de nincs semien jovedelmem..tudnak igy velem mit csinalni ?

#Ellenalltam a hatosagi #intezkedesnek
2015. máj. 6. 00:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne problémázzál, jócskán a büntethetőségi korhatár fölött vagy, majd kiokoskodnak neked valami kis eltiltást, megspékelve némi közmunkával, hisz nyáron úgyis csak unatkoznál...

A menekülési kísérletet különösen fogják értékelni.

Kisebb szabálysértéseknél alapvetően pénzbírságot szabnak ki, ha az illetőnek kevés, vagy nincs jövedelme, lehet kérni részletfizetést, közmunkával megváltást, vagy leülheti...

2015. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy megbüntetnek. Majd szüleid kifizetik, vagy leközmunkázod. Én az utóbbit javaslom. 1000 forintos órabéred lesz, szóval jobban jársz. Mert nagy összeg a büntetés. Eltiltást is kapsz majd, nem tehetsz le jogsit pár évig. Menekülni hülyeség volt, ezzel csak súlyosbítottad az ügyedet. Meg különben sem éri meg, úgyis elkapnak. Meg mi van ha balesetet okoztál volna a menekülés miatt? Elütsz valakit mondjuk, aki meghal. Ész nélkül csinálsz mindent. Gondolom nincs jogsid, se semmi, tapasztalatod sincs sok, de azért játszod a Vin Diesel-t. Remélem szüleid nem fogják kifizetni és közmunkáznod kell, hogy tanulj az esetből és soha az életbe ne csinálj még hasonló félét se! Még így is megúsztad hidd el. Mint akkor ha elütsz valakit, vagy elesel, fának hajtasz és lebénulsz vagy meghalsz. A jövedelem hiánya nem mérvadó ilyen esetben! Semmit nem számít.
2015. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
12 éve motorozok,e honap vegen vizsgaznek b kategorias jogsira...kb 500 metert uldoztek kozuton mert le fordultam egy foldutra,szamoltam es is azzal amit irtal ezert tettem igy :)
2015. máj. 6. 00:26
 4/29 anonim ***** válasza:

"kb 8 km-teren keresztul uldoztek aztan ki fogyott a benzin kentelen voltam meg allni"


".kb 500 metert uldoztek kozuton mert le fordultam egy foldutra,szamoltam es is azzal amit irtal ezert tettem igy :)"



Akkor most mi van?! :DD

2015. máj. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi bizonyítványod nem fog örülni neki, mellesleg egy ilyen miatt bármelyik rendőr bevitt volna szóval ne kamuzz hülye gyerek...
2015. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 szántóvető ***** válasza:
30%
az van hogy a csendőrök cross motorral üldözték.mindegy,pátzízezres büntetés és ezzel lezárják az ügyet.
2015. máj. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

#4

Szerintem az van, hogy 7500 méter földúton üldözték.

Tehát: a földút ugyanolyan közút, mintha egy normál, nagy forgalmú úton közlekednél.

Ha pedig a földúton már egy magánterületre érkeztél - ami már ugye nem közút - akkor meg az a baj.


Ebből már nem jössz ki jól, le kell nyelned. Be kell látnod, hogy már vállalnod kell a felelősséget a tetteidért, még ha nem vagy 18, akkor is.

Gondolom körültekintően vezettél, nem veszélyeztettél ártatlan embereket az üldözés közben sem. (hogyan sikerült elkapatni magad, mikor crossmotorral mentél?)

2015. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 szántóvető ***** válasza:
a csendőrök jobban húzták :)
2015. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kivancsi hogy meg e buntetnek azert nem irtam le a teljes sztorit de akkor le irom...ugyebar en falun lakom ep hazafele tartottam amikor elkezdet kovetni egy civil auto eszrevettem hogy rendorok es elkezdtem gyorsitani a tetore kicsaptak szirenat kb 500 meter utan le fordultam egy foldutra eltudtam volna menekulni ha nem fogy ki a benzin..azert nem alltam meg mert most csinalom autora a jogsit es nem akkartam hogy el tiltjanak..nem hazudgalok nem szokasom :)
2015. máj. 6. 00:51
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
csira 17 eves ar baszot a crossmmotorral
2015. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!