Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nincs több trafipax?

Miért nincs több trafipax?

Figyelt kérdés
Magyarországon igen elterjedt a gyorshajtás, gyakoribb számomra, mint több külföldi országban. Mindemellett mindenki erre panaszkodik, tehát igen sok ebből adódóan a gyorshajtó. Miért nem szerelnek fel fix trafikat többet ha ez jó bevétel az államnak?
2015. máj. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés...állsz az út szélén, és szerinted gyorsan mennek a versenyzők?

gondolom nincs járműved, és ezért baromira gyűlölöd azt a sok rohadt autóst/motorost..


az ötletedet nyújtsd be a hatóságnak,örülni fognak neki.

kérj jutalékot is a bevételből.


mellesleg hány országban végeztél felmérést, és légyszíves közelebbről megnevezni, ki az a mindenki, aki panaszkodik?

2015. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a fix mindig ott van, mozgóval többször lehet csőbehúzni mindenütt az embereket. Nem lehet megszokni, megjegyezni. Ez több pénz nekik így.


És mivel nekik csak a pénz a céljuk ezzel, ezért elbújnak. A fix az látható. De abból is van elég. Olyan helyeken, ahol hosszú egyenesek vannak, autópályákon. Hogy minél több pénz follyon be. Kizárólag az számít.

2015. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem mindig külföldi rendszámú autók villognak le az autópályán, illetve a nagybátyám Olaszországban él, bő 40 éve, és valamiért a 90-et 120-nak látja, úgyhogy szerintem ez egy buta általánosítás,hogy csak itt gyakori a gyorshajtás.
2015. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyorshajtás mindenütt van. Mindenhol vannak hülyék. Csupán kevesebb azokon a helyeken, ahol nagyon büntetik. Pl. az Osztrákoknál, Németeknél.


Magyarországon is rossz a helyzet, mert itt meg a fizetések baromi alacsonyak az árakhoz képest, az adók hatalmasak. Itt a sok flusztrált ember okoz ilyet. Rossz nagyon az életszinvonal, emiatt az emberek flusztráltak, idegesek, az utakon élik ki magukat, másokon töltik ki a bajukat. Illetve rengetegszer a beképzelt pénzes emberek a drága járgányaikkal, ezzel tolják maximumra az imidzsüket, hogy ők az atyaúristen. Illetve itt magyarországon sokkal menőbbek, mint más országokban, mert itt a legtöbb ember régi és olcsó kocsival jár. Sajnos sokaknak jólesik bunkózni. Sőt, akár egy régi Mercivel, BMW-vel is, mert rengeteg embernek még arra se futja.


Ebben az országban sajnos sokkal jobban lehet vagánykodni, menősködni egy drágább autóval. Záróvonalon végigelőzni a sort, ami olcsó tragacsokból áll, aztán padlógáz, elhúzni tőlük jó messzire, merthogy neki drága autója van, a többinek pedig szar, megmutatom már ezeknek hogyan gyorsul.. Meg autópályán is én vagyok a király, 200-al végig a sok köcsög mellett. Meg beülnek az ember a 20 milliós autójába és végigmegy az országon nagy valószínűséggel anélkül, hogy az övével megfelelő értékűt látna. Kivéve persze a külföldiek.... Persze van sok drága autón magyar rendszám, de az a sokkal ritkábbik eset.


Én sajnos ezeket tapasztalom az utakon. Én is pl. mikor megyek az olcsó autómmal, azt seggemben az új Porsche Panamera, M5 BMW, X6 BMW meg ilyesmi....


A szegények pedig ugye flusztráltak, felhúzzák magukat mindenen, aztán véletlen elé mész h neki akárcsak picit kell fékeznie, máris kirántja mögüled és előz nagy sebességgel.

2015. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!