Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vizsgázott már valaki 2010-ben...

Vizsgázott már valaki 2010-ben elsősegélyből?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hogy sikerült? mit kellett csinálni?
2010. febr. 17. 17:19
 2/11 anonim válasza:
Változott vmi az elmúlt évekhez képest? Én tavaly előtt csináltam. Semmi extra nincs, nem kell tőle félni. Tudni kell ami a könyvben van, a kötéseket, vérzéseket, stabil oldalfekvést és a lélegeztetést nagyon...
2010. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
idén kell majd szívmasszázs is
2010. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Idén újdonság az újjáélesztés, valószínű alapkérdés minden vizsgán

- ébrenlétvizsgálat. ha negatív:

- légzésvizsgálat. ha negatív:

- mellkaskompresszió (x30)

- befújás (x2)


utolsó kettő ismétel sikerig vagy mentőig. helyes technikát oktató bemutatja

2010. febr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha mentél vmi versenyre elsősegélyből és bemutatod az okleveled akk nem kell vizsgázni
2010. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 2 hete vizsgáztam, könnyű volt, kellett komplex újraélesztés (szívmassázs + 2 befújás), és utána lehetett tételt húzni. Sokkos beteg ellátása volt.

Ezt hagytam utoljára, végre megvan a jogsim :)

2010. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én már ott megbuktam hogy nem kérdeztem rá a vizsgabiztostól hogy van-e veszélyhelyzet?:S
2010. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát és a biztatásokat,sikerült a vizsgám. a mester utcában nagyon jo fejek.
2010. febr. 27. 13:52
 9/11 anonim válasza:
De jó, én is odamegyek szerdán, ezt a mázlit, nekem is már csak az van hátra, hát remélem sikerül:-D
2010. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem ma volt a vizsga, izgultam rendesen előtte de sikerült. Annyi volt hogy bementünk ketten. Nekem meg kellett mutatni az újraélesztést a páromnak akivel benn voltam ugyanez volt a feladata stabil oldalfekvést nem is kellett csinálni. Aztán húztam egy cetlit, volt rajta 2 tétel azt elmondtam a vizsgabiztos pedig már írta is meg a vizsgalapot. Szerencsére könnyű volt, ha kétszer elolvasod a könyvet meg hozzá a szituációkat simán megy. Nem tudom milyen volt a régi rendszer, de ezt én egyáltalán nem találtam szigorúnak.
2010. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!