Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély-vizsgán pontosan...

Elsősegély-vizsgán pontosan milyen gyakorilati feladatokra számítsak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lesz stabil oldalfekvésbe helyezés és újraélesztés, de például a kitamponálásokat és a kötések elkészítését kérhetik, hogy megcsináljam?

2014. ápr. 13. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nálam nem is volt ilyen gyakorlati dolog. Csak bementünk az autósiskolához,és ott volt az eü vizsga.2-3 vöröskeresztes tesz fel kérdést,te húzod a tételt,és arra kell neked válaszolni.De hát én úgy izgultam,h szinte meg sem bírtam szólalni.az irodás csaj meg biztatott,h tudod te,ünyugi,ügyi vagy.szóval 2 kérdés,és átmentem.ennyi.nem csinálnak ebből nagy ügyet,nekik csak az számít h befizesd azt a 10en pár ezret.
2014. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig ugy magoltam a könyvt mint az állat,meg youtubos videot is néztem.
2014. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáztatón és a kihúzott tételen múlik, hogy kérik-e a kötözés bemutatását. Én szoktam kérni, hisz ez is hozzátartozik az elsősegélyhez, viszont én csak életmentő kötözéseket szoktam kérni (tehát nyomókötés és sapkakötést). Ha viszont olyan napom van, akkor kérhetném a parittyakötést és a Desault-kötést is. Volt már rá példa. Tehát inkább tudd, hisz, ez is hozzátartozik a vizsgához. Ha balesethez érsz, alkalmaznod kell. Te is elvárnád mástól, hogy segítsen, ha olyan helyzetben lennél, Te is segíts!
2014. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló!


Nem minden vizsgáztató ilyen. Én szeretem, ha tudja az ember. Hisz sokszor, ha balesethez vonulunk, azon múlik egy ember élete, vagy életveszélyes helyzete, hogy az ott tartózkodok nem tudnak/nem mernek csinálni semmilyen beavatkozást! Tehát, igen is tudni kell!

2014. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!