Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a helyes reagálás ha...

Mi a helyes reagálás ha valaki eléd áll hogy megallitson, és ő ki jöjjön eléd?

Figyelt kérdés

Egyszer mentem főúton, és jobbról kifordult elem egy kocsi, de felig a savomba, hogy meg kelljen állnom, és ki jöjjön elém. Én meg kikerültem mikor nem jöttek szemben. Le volt húzva az ablak és ennyit hallottam: nehogy megajjal bzmeg!

ilyenkor mit kell csinálni? Tovább menni, mintha nem történt semmi, vagy vissza szólni?



2013. nov. 2. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Tovább menni azt kész. Ki nem szarja le. Viszont ha tovább emberkedik, akkor ki kell szállni és beverni neki egyet. Én speciel viperát tartok ilyen esetekre, sohasem lehet tudni. Sohasem kezdeményezek, csak önvédelemből szoktam használni.
2013. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Napkiraly ***** válasza:
dudálni és bemutatni
2013. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:
káromkodni,mutogatni,vipera nálam is van az ajtóban,remélem nem kell használni soha
2013. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod,hogy mi volt a valós indoka,amiért megakart állítani..lehet,hogy rosszul volt.Magyarok egyből rosszra gondolnak.
2013. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem voot rosszul! Látszott a hapekon hogy az a fajta aki a boltban is éled tolakszik, mert megtehet!
2013. nov. 2. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan előfordul ,hogy kijönnek eléd ,hogy besoroljanak a szembejövők közé , ha már nagyon elegük van ,hogy nem tudnak a sűrű kocsisortól ráhajtani a főútra, vagy keresztben átmenni. Főleg kamionok játsszák ezt el, de személyautósnál is előfordul.
2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Férjem Nivával közlekedik. Elé nem jönnek ki. De ő valószínűleg nem is kerülné ki. Majd kifizeti ...
2013. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
kijött elém egy hasonló múlt héten. 80 körül mentem, nem nagyon lett volna esélye ha oldalról telibekapom. Szerencsére volt egy üres kanyarodósáv középen, oda be tudtam rakni a kocsimat. Dudálni volt csak időm, mutogatni nem. Talán felfogta, hogy a bal ajtó nem fogja megvédeni több mint 1 tonna nagy helyzeti energiájú vastól (mert ilyenkor ha a motorteret célzod,akkor téged fog a motorblokk felnyársalni).
2013. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne állj meg, ha egy mód van rá, azzal csak kiszolgáltatottá teszed magad. A viperát viszont nem ajánlom: túl nagy biztonságérzetet ad, pedig ha nem tudod használni, a te seggedbe dugják fel.
2013. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!