Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a videóról amiben motorosok támadnak a Range Rover sofőrjére? (link)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=cyBYX91Z_yY


Csak az írjon aki megnézte, vagy látta már!


Azt olvastam,hogy a motorosok már korábban provokálni kezdték a terepjáró sofőrjét mielőtt az elgázolta volna az egyiküket, és a Range Roverben egy 5 hónapos gyerek is utazott.

Mindezeket félretéve, én még akkor is a terepjárós mellett állnék ha ő lenne a hibás, ugyanis ennyi feldühödött motoros között kiszállni az autóból felér egy öngyilkossággal, bár az Amerikaiaknak biztosan nem sokat mond, de nekem Szögi Lajos esete jutott eszembe erről, s bár ezek nem is cigányok, de én megmondom,hogy bizony én is keresztülhajtottam volna rajtuk...csak mondjuk én "menekülés" közben azonnal hívnám a rendőrséget és a legközelebbi rendőrségre próbánék eljutni (nem tudom,hogy az autó sofőrje is így gondolta e- lehet.)


Egyébként állítólag nem halt meg egy motoros sem, és csak a terepjáró sofőrje került kórházba a bántalmazás miatt, amit már nem láthatunk a videón.


2013. okt. 1. 13:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja, a cikk :D


[link]

2013. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak a videó láttán egyértelműen a motorosoknak adtam igazat, de most, hogy utánaolvastam és mint autópárti durván meginogtam a téma terén...
2013. okt. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!