Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a videóról amiben motorosok támadnak a Range Rover sofőrjére? (link)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=cyBYX91Z_yY


Csak az írjon aki megnézte, vagy látta már!


Azt olvastam,hogy a motorosok már korábban provokálni kezdték a terepjáró sofőrjét mielőtt az elgázolta volna az egyiküket, és a Range Roverben egy 5 hónapos gyerek is utazott.

Mindezeket félretéve, én még akkor is a terepjárós mellett állnék ha ő lenne a hibás, ugyanis ennyi feldühödött motoros között kiszállni az autóból felér egy öngyilkossággal, bár az Amerikaiaknak biztosan nem sokat mond, de nekem Szögi Lajos esete jutott eszembe erről, s bár ezek nem is cigányok, de én megmondom,hogy bizony én is keresztülhajtottam volna rajtuk...csak mondjuk én "menekülés" közben azonnal hívnám a rendőrséget és a legközelebbi rendőrségre próbánék eljutni (nem tudom,hogy az autó sofőrje is így gondolta e- lehet.)


Egyébként állítólag nem halt meg egy motoros sem, és csak a terepjáró sofőrje került kórházba a bántalmazás miatt, amit már nem láthatunk a videón.


2013. okt. 1. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

100an egy ellen ,szép mondhatom. Én is kb azt csináltam volna amit írsz, hívom a zsarukat ,hogy merre tartok és mi a szitu .

Ott hibázott hogy lement az autópályáról és városban megfogta a piros. Amikor fel akarja az egyik tépni az ajtót akkor üti el a motorost amelyik elé állt,ez is jogos.

2013. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Aztán a franc tudja mit csinált a terepjárós, hogy ennyire magára haragította a motorosokat. Nem lehet valami tiszta ember ha ilyen autóval jár... Gondolom olyan erőszakkal szerezte, mint amilyen a motorosokkal is.
2013. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

USA-ban egy ilyen autó átlagosnak számít. Ne az itteni mércével nézzed.


A videó nem mutatja teljes történetet. Miért alakult ki egyáltalán a konfliktus? Egyébként az autós nem lehet egy lángelme - lehajt az autópályáról, belvárosba. Könyörgöm, 30-al gurulsz autópályán és motorosok semmit nem tudnak tenni ellened... Maradt volna ott és hívta volna rendőrséget.


Kérdező, gratulálok, hogy motorosokat egy szinten kezeled cigány csürhével. Ez biztos EU-conform viselkedés.

2013. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na utánaolvastam. Egyszerű közúti balesetből lett az egész, de itt van részletezve:


1. A RR és motorosok együtt közlekedtek.

2. 0:22 másodpercnél a kék farmeres motoros bement elé és befékezett amitől nekiment hátulról az autó (ez pont nem látszódik). A motoros nem esett el.

3. A RR vezetője lassít és megáll (gondolom, hogy a balesetet lerendezze). A motoros csapat is megáll ekkor.

4. Nagyszámú motoros megy az autóhoz.

5. Rendőrségi jelentés szerint ekkor a motorosok elkezdtek kárt tenni az autóban.

6. Az autó vezetője, féltve saját és családja életét ettől (érthetően) megijedt és elgyorsított miközben több motorral is ütközött, egyen át is hajtott (fontos: motoron, nem motoroson!)

7. Motorosok üldözőbe vették

8. Forgalmi okok miatt megállt a RR.

9. Egy motoros megpróbálta kirángatni az autójából, de újra kigyorsított, fellökve az illető motorját.

10. Újból megállt forgalmi okok miatt.

11. Bukósisakkal betörték az oldalsó szélvédőt.


A RR vezetőjét arcán és testén lévő vágási sérülésekkel vitték kórházba. Más személyi sérülés nem történt.

2013. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Jól tette a RR-es!


Ugye a "figyeljünk a motorosokra" szlogen nagyon elterjedt kishazánkban, de a motorosoknak szánt, "figyelj az autósokra" szlogen már kicsit sem. Aki vezet, az tudja,hogy a motoros egyik pillanatról a másikra, mindenféle megfontolás nélkül eléd vághat, ott teremhet,figyelmen kívül hagyva, hogy te autóval vagy, nem pedig egy seggrakétával. Szóval az RR-es a saját és családja lincselése ellen menekült. Akkor sem venném elő,ha közben néhány, 4-5 gyermekes motoroson is áthajtott volna.

2013. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Kérdező, gratulálok, hogy motorosokat egy szinten kezeled cigány csürhével. Ez biztos EU-conform viselkedés."


AKIK csoportosan, felfegyverkezve támadnak rá egy autósra, majd megverik azt, annak ellenére,hogy ő nem hibázott, azt nyugodt szívvel említem egy lapon az általad megnevezett cigány csürhével.

(Felfegyverkezve: ebben az esetben a bukósisak is fegyver volt, és mivel vágások voltak a testén, valószínűleg kést is használtak)


A másik pedig,hogy most kiforgattad amit írtam, ezek a motorosok csürheként viselkedtek, és én róluk beszélek nem pedig a világ összes motorkerékpárosát hasonlítom a cigányokhoz.

2013. okt. 1. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:

"AKIK csoportosan, felfegyverkezve támadnak rá egy autósra, majd megverik azt, annak ellenére,hogy ő nem hibázott, azt nyugodt szívvel említem egy lapon az általad megnevezett cigány csürhével."


Egyetértek!


"Ez biztos EU-conform viselkedés"

Miért? A videón látható eset az?

2013. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Live leak" es a "Mail online" azt irjak hogy a range roveros elozoleg nekiment egy motornak,es szokni probalt azert mentek utanna...aztan ami 0.50-nel tortent az mar sulyos,igaz nem szabad a motorosoknak igy leallitani senkit de a leallitott illetonek meg vegkepp nem szabad athajtani rajtuk.Meg jol is jart ha nem halt meg senki. Ha igazak a hirek es tenleg nekiment egy motornak akkor elejet vehette volna az egesznek azzal hogy kiszal es rendezik a dolgot.
2013. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na most olvastam el reszletesen a story-t ....nem tudom mit mondjak,aki ert angolul maga is raleshet: [link]
2013. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt egy másik cikk az eseről, eszerint a hatóságok is a RR-nek adtak igazat, mert két motorost is letartóztattak ezzel az esettel kapcsolatban.
2013. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!