Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Régen jobban csináltam?

Régen jobban csináltam?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején.

30 éves vagyok mióta az eszem tudom érdekelnek az autók és a vezetés. Pár éve sofőrködöm is megvan a jogsim szinte mindenre. De azt tapasztaltam magamon mostanába hogy utólag kritizálom magam pl ,hogy ebből és ebből az akciómból lehetett volna ,mert nem láttam be az összes holtteret vagy jöhetett volna valaki arról amerről nem várom.

Nem tudom miért parázom és komplikálom túl a dolgoka.

Létezik olyan hogy a mostani kocsim xar és emiatt vagyok bizonytalan?

Vagy mitől lehet ez? -Néha mintha nem érezném a kocsim határait és ez aggasztó elbizonytalanító számomra.

Vagy már csak túlzásba viszem az odafigyelést?



2013. szept. 19. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Legalább észreveszed és ha később is, de legalább rájössz az esetleges hibákra és következő alkalommal másként cselekszel. Magam is szoktam csinálni ilyesmit, volt már pár dolog, amire például 1 év múlva gondoltam vissza, hogy na ez baromság volt. De élek-élsz és ez a lényeg. Mikor veszélyhelyzetet idézel elő a saját baromságod miatt és mégse lesz baleset, akkor egyszerűen csak az van, hogy tiszta lapot kapsz, tehát semmi baj nincs, csak máskor ne csinálj ilyet. De ezek gondolom azért vannak, mert sokat vezetsz. Én is, fogjuk rá. Havi 3000+ km. Egyébként az csak jó, ha nem vagy teljesen biztos a dolgodban és sokszor elbizonytalanodsz, aggódsz. A rengeteg baleset pont a magabiztosság miatt van. Így legalább alázatosan közlekedsz, figyelsz. Ne is te akard magad biztossá változtatni. Tegye azt az idő és a sok-sok balesetmentes km. Amit most ezúton is kívánok neked!
2013. szept. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!