Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mekkora bírságra számíthatok?...

Mekkora bírságra számíthatok? Hogy lehetne megúszni?

Figyelt kérdés
Meghúzták a kocsim és a kedves tettes feljelentett, mint ha én törtem volna meg az övét. Nem tudom bizonyítani, hogy nem én voltam, mert a kocsin a sérülést csak jó pár nappal később vettem észre (rendőri segítséggel). Minden alkalommal járjam körbe a kocsim, ha parkolok, írjam fel a mellettem álló kocsik rendszámát és indulás előtt ismét ellenőrizzem? Nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás, de akkor mi?
2009. okt. 27. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Megadták a rendőröknek a kocsim színét, márkáját és a rendszám betüjeit."


-Ez önmagában semmit nem bizonyít.,ha sétálok az utcán

bármennyi autó szinét rendszámát felírhatom..és??

2009. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi, próbálok kiállni az igazamért, csak volt már szerencsém a rendőrséghez sértettként, gyerekkoromban és elég rossz emlékeim vannak. Tartok tőle, hogy most is csak a magukét fogják hajtani és nem igazán fognak velem ill. az állításaimmal foglalkozni, hisz a másik oldalon van "tanú", míg én egyedül próbálom "bizonyítani" az igazam. A másik amitől tartok, hogy elszakad a cérna és kiadom a dühöm és a felháborodottságom, ami nem feltétlenül lenne szerencsés.

Azért köszi az ötleteket, tanácsokat! Várom a többit is!

2009. okt. 31. 12:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Amennyiben ennyire félsz "tőlük"

fogadj egy ügyvédet.Lehet többe kerül a leves mint a hús,de gy rutinos

közlekedés jogász körberöhögi őket.

2009. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!