Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 15 éve szereztem jogsit,...

15 éve szereztem jogsit, elsőre sikerült. Azóta max. összesen egy évnyit vezettem. Ti vennének ez esetben órát oktatótól, ha igen, mennyi órát?

Figyelt kérdés
Valaki hasonló helyzetben volt már?
2013. júl. 24. 20:31
 1/4 Toborc ***** válasza:

szerintem kérj meg valakit aki rendszeresen vezet, határozott és nem veszi el a kedved a vezetéstől (nem ideges ha netalán elrontasz valamit, nem ordibál stb..)

Ha nincs ilyen személy akkor szerintem nem árthat pár órát vezetni oktatóval, illetve a KRESZ-t is ismételd át mert sok a változás!!

üdv

2013. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazat megvalva vettem órákat, 8x1,5 órát vezettem forgalomban. A városban már nem is félek, már bő 1 hónapja vezetgetek.

Autóúton 1x voltam, de most megint mennem kellene és egy kicsit félek. Alig tudtam besorolni az elején, csak úgy zúgtak el az autók, + teherautók vagy 130-al. Ti ilyen esetben mennyi idő után kezdenétek autóúton vezetni? Mert ugye gyakorlás nélkül nem megy, de élesben azért elég félelmetes volt múltkor. 30km oda, 30km vissza összesen.

2013. júl. 24. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Autóúton 110-el lehet csak menni.


Amúgy meg gyorsítósávon padlózd az autót, és még ott abban a sávban felgyorsulsz 110-re (vagy majdnem annyira), és akkor már nem fognak elhúzni melletted a többiek, valamint úgy már könnyebb lesz besorolni is.

2013. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem hiszem hogy kell az autouthoz rutin.

Nekem 1 hetes jogsival kezembe nyomták a kulcsot egy Miskolc Pest távolságon autópályán.

Elején kicsit rossz volt de pár perc alatt megszoktam.

2013. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!