Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki rendelkezett már jogsival, de mivel rég nem vezetett, így vett órát oktatótól?

Figyelt kérdés
Mennyi órát vettél? Annyit hogy biztosan vezess, vagy csak annyit, hogy elindulhass és majd a forgalomba szerzel (szereztél) rutint?
2012. máj. 30. 15:44
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne,ugyanebben a cipőbe járok,azon gondolkodom veszek pár órát.
2012. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem én hanem a testvérem sógora volt ilyen helyzetben

volt jogsija de 1éve nem ült volánnál aztán vett egy kocsit gondolta megy ez, aztán míg a szalonból kigurult már akkor majdnem összetörte még valahogy hazakavirnyászott 30-al utána ment oktatóhoz és addig járt amíg úgy látták mindketten hogy mehet forgalomba.kb 5-6szor meg felfrissítette a kreszt de azt már otthon.

olyan mint a bicajozás hamar visszajön a tudás.

sok sikert.

2012. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Direkt a gyereknevelés rovatba tettem fel a kérdést, mert itt nem sok esélyem van válaszra. Hát kösz, hogy átpakoltátok
2012. máj. 31. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!