Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kis pocakkal rendelkezett...

Aki kis pocakkal rendelkezett tenne fel képet a 35. hét környékéről?

Figyelt kérdés
Aki tudja odaírná hogy hány centi volt a haskörfogata?
2011. dec. 14. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi számít picinek.

1. 60 centivel kezdtem, 100 cm mentem szülni (39.hét)

2. 64 cm induló, 105 centivel mentem szülni (41.hét)

Szerintem nem igazán voltak nagy pocakjaim, inkább nagyon csúcsosak voltak (főleg a 2.), ettől volt olyan nagy a haskörfogat.

2011. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Boos, nem akarom offolni a kerdest. De 3. trimeszterben mennyit no meg a has, centiben, kb? En 26 hetes vagyok es 99 cm, nagynak latom, nem tudom hany centivel indultam, de nem voltam pocakos.
2011. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem volt nagy hasam. A barátnőmnek ekkor hatalmas volt, pedig 4 héttel későbbre volt kiírva.

3 kg lett a babám. 25. héten a hasam 102 cm volt.

2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: a 35. héten volt ekkora. Bocsánat!
2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

1.babánál nem tudom, de a 2.babánál a 27.héten 88 cm volt a hasam.

2011. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Képet nem tudok feltenni.

67 cm volt induláskor az első babámnál a hasam és a 35. héten 95 centi lett, 100 centissel mentem szülni, végig pici volt a hasam.

A másodikat még nem tudom, még csak 15 hetes vagyok, de már sokkal nagyobb a pocim, mint az elsővel ilyenkor, igaz 5 centivel vastagabb volt a derekam már induláskor.

2011. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elso gyerek 36 het: [link]

Kozel negy kiloval szuletett 39. heten es 104 cm volt a korfogat akkor, ha jol emlekszem. A derekam 61 cm volt, amikor teherbeestem.

Masodik gyerek 36 het: [link]

3,1 kg-mal szuletett 38 hetesen, 102 cm volt a vegere a pocakom es 60 cm-es derekkal inditottam.

A terhesseg elotti pocakkorfogatot nem tudom megirni, mert koldokmagassagaban nem mertem addig magam, csak a derekamat, de az meg ugye kicsit mashol van es vekonyabb, mint koldokmagassagban.

2011. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent igy utolag nezve ezeken a kepeken nem is tunik annyira kicsinek, mint eloben tunt, talan akkor lenne szemleletesebb, ha kompletten latszodna rajta mindenem. A cicim alapban kicsi, ahhoz kepest tunik csak nagynak ez a pocak, viszont en magas is vagyok (178 cm) es alapban vekony is nagyon (terhesen kevesbe), szoval ugy osszessegeben magamhoz kepest nem volt kicsi a pocakom, de mindenki megdobbent, hogy mar szules kornyeken jarok, mert a tobbi kismamae szinte kivetel nelkul nagyobbnak tunt.
2011. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!