Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet csinálni az ilyen...

Mit lehet csinálni az ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Az utcánkban egy ürge és haverjai vettek egy golfot amit teljesen kibeleztek raktak bele kagylóülést és csövezést. Tehát csak a kaszni meg ülések meg persze a motor és a futómű van. Na most ezzel a járgánnyal pár naponta előjönnek és gumit füstöltetnek, állatkodnak, pörögnek, száguldoznak.. Mennek kb 80-al kézifék beránt autó megpördül és ennek örülnek majd ezt vagy 10x. Ezzel az a baj hogy még csak egy kicsit sem biztonságosak mivel nagyon amatőrök, pl ma belecsapódtak a szomszéd kerítésébe. Hála istennek a kocsi jól összetört, de a kerítés nem. Hiába szóltunk már nekik jó páran csak azért is. Ja és a főutcán lakunk. Tehát forgalom itt a legnagyobb mint gyalogos mint autós szempontból. Rendőrt a következő alkalommal akarunk hívni, de mire kiérnek addigra abba hagyják és eltűnnek. Mit lehetne velük csinálni? Azonkívül hogy rongáljak és én is ilyen idióta legyek?
2013. júl. 21. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel videóra és add át a zsaruknak a felvételt.
2013. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kifigyelni hol áll, éjjel purhab a kipufogoba,

okos ember ért az ilyen üzenetből

2013. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd kinövik, amikor én voltam 7-8 éves a pedálos moszkvicsba ültem biciklis sisakkal a fejemen, ma meg már rühellem a kocsikat motorpárti vagyok

Ezek is csak addig fingatják azt a roncsot míg nem lesz belőle nagyobb baj, átfúrja valami a tüdejét, jobb esetben a fejét :) aztán élete végéig etetni kell majd, ezek után tudod ki etetné :D


Rendőrt lehető leghamarabb kell hívni ki kell lesni hogy mikor jönnek elő a kocsival, és abban a pillanatban tárcsázni

Másképp ha vissza bemennek akkor nem mehet utánuk a rendőr mert saját portán tartózkodik

21/F

2013. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Majd kinövik" Na azt nem kéne megvárni. Leírás alapján közveszélyesek, jó esélyre katasztrófát okoznak mielőtt megunják. Rendőrt kell hívni és kamerás felvétel, mint bizonyíték is jól jön.
2013. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Épp azért csövezték be, hogy ne legyen bajuk - jó móka állatkodni valami ronccsal, de lakott területen belül szerintem sem oké.

Én a helyedben átmennék valamelyik délután és megkérném a figurát, hogy legközelebb menjenek ki valami néptelen területre és ott eszetlenkedjenek, mert nem az a baj, hogy csinálják, hanem hogy a lakott terület kellős közepén teszik. Hozzáteheted esetleg, hogy ez többek véleménye a környékről, így ha nem helyezik át máshova a tevékenységüket, akkor előbb-utóbbi valaki értesíteni fogja a rendőröket.


Szerintem ennyi a jó reakció, nem kell fenyegetőzni és felemelni a hangját senkinek - ha nem ért a szép szóból, akkor rendőrség értesítése és esetleg videófelvétel a következő eseztlenkedős "akcióról".

2013. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!