Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen emberrel...

Mit lehet ilyen emberrel (rokon) csinálni? (a 3. legrosszabb tulajdonság)

Figyelt kérdés

Nem körítem, a rokonom, aki 20 éves (fiú), a 3 legrosszabb tulajdonsággal rendelkezik.


bunkó - egoista - infantilis


A legrosszabb párosítás.


Mindíg a másikkal van elfoglalva, de megsértődik, ha valaki vele foglalkozik. Bunkóskodik, állandóan beszólogat, holott szerinte ez nem beszólogatás. Szerintünk az. Fényezi magát, hogy ő saját magából mindent kinéz, a gyárigazgatótól a pápáig, de pl engem semmibe néz, ahogy rengeteg embert.

Ha valaki beszélget kicsit arrébb (pl ismerősök), akkor meg van róla győződve, hogy biztos róla beszélgetnek.

Állandóan utánozza, amit csinálok, de ha szóváteszem (mert egy idő után idegesítő), akkor nekiáll hisztizni, és úgy adja elő az egészet, mintha én utánoznám őt. (ez meg felettébb bosszant)


Sorolhatnám estig, de mit lehet ilyen emberrel csinálni, hogy észrevegye magát?

A "ne is foglalkozzunk vele, nézzük levegőnek" taktika egyáltalán nem vált be.


2013. márc. 27. 10:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg ez az utánzás...és akkor előadja nagy hangon mindenkinek, hogy én utánozom őt....pedig pont fordítva.

Ez ellen megoldás?

2013. márc. 27. 10:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel úgy viselkedik mint egy buta kisgyerek, a szüleinek kell rászólni. Minden egyes alkalommal. Kisfiam, ne légy buta! Amúgy ez egy 20 éves fiúnál még lehet kamaszkori elégedetlenség kifejezése is, ha szerencsétek van kinövi.
2013. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lac1434 válasza:

Jól pofon kell hajítani.

Ha meg ha megsértődik akkor így járt. Békén kell hagyni és majd rájön.

2013. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jól fogod meg a dolog lényegét. Ezt nem csak a "hármas párosítás" nevű találmányodra értem. :) Az ilyen neve TROLL, ő vállalja szemtől-szembe. Egyet kell tudni róla: nem érdemes etetni.
2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!