Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik volt a legidiótább...

Melyik volt a legidiótább sofőr akit valaha láttál?

Figyelt kérdés

Nekem az aktuális sztorim, az hogy éppen zöldet kaptam egy kereszteződésnél és mikor indulni akarok nagy fékcsikorgás és becsúszik egy Volvo a kereszteződésbe, keresztben elállja az utamat, a sofőr kiszáll és két kézzel fogja a homlokát és takarja az arcát és leszalad az útról, megáll az út szélén majd többen elkezdtek dudálni, ő meg felemeli a kezét,hogy bocsánatot kér, visszaül az autójába és visszatolat.

Szerintem valamilyen szer hatása alatt, volt, de hihetetlen mik vannak.(és ilyenkor húz fel,hogy engem 2x megbuktattak és azóta még tilosban parkolásért sem kaptam bírságot,nemhogy ilyeneket csináljak)


2013. júl. 10. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, a kereszteződésbe beakadók szörnyűek. Hasonló ahhoz aki oldalról megy el a kocsisor mellett majd bepofátlankodik.
2013. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az az ifjú, aki mér a régi Örs Vezéren a buszvégállomásban levő zöldségeshez úgy állt be, hogy nagy sebességgel felhajtott a járdára az emberek közé, közvetlenül a bódé elé. A csaja vett valamit, aztán eltűztek.

Bunkó volt, mert ha rendőrkanyart is beiktat, a bigének ki sem kellett volna szállnia.

2013. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kb 10 km-en keresztül jött az autó mögött pár méterre. Fényszóróval. Hiába ködlámpa, féklámpa ugyanúgy jött tovább. Aztán megálltam a semmi közepén és ő is megállt mögöttem... Aztán követett a következő városig, ott meg lekanyarodott az retardáltja.

Persze a fényszórót akkor se kapcsolta le ha éppen szemből jött valami.

2013. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!