Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 6 órám volt eddig vezetésből,...

6 órám volt eddig vezetésből, abszolút kezdő vagyok, és nagyon el vagyok keseredve. Olyan bénának érzem magam, forgalomban is. Ki fog ez alakulni valaha?

Figyelt kérdés
Van amikor szépen megyek forgalomban, aztán hirtelen valami történik, és elcseszem. Félek az útkereszteződésektől, és attól, hogy nem tudok majd megállni, ha kell. A tolatás se megy. Sok dologra kell koncentrálnom, pl. vezetés közben sokszor arra megy el a figyelmem, hogy a sebességváltót használom - van, amikor rossz sebességbe kapcsolok. Rángatom a kormányt az oktató szerint, a sebességváltóval meg nem szépen bánok.
2013. ápr. 17. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél több órán leszel túl, annál jobban fog menni a vezetés, és a váltás is rutinná válik egy idő után, és nem vonja el a figyelmedet. Persze ehhez kevés a 30 óra.
2013. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi

plusz órákat mindenképpen venni fogok, mert annak nem látom értelmét, hogy megbukjak amikor tudom, hogy még nem vagyok felkészülve - persze nyilván erről majd a végefelé lenne jobb nyilatkozni, mert 6 óra után még nem jósolható meg, hogy mi lesz a kimenetel.

2013. ápr. 17. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
6 óra semmi. ezen ne aggódj, csak ne legyél ideges. mindenki így kezdte - csak sokan elfelejtik -
2013. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pedig még ha úgy nézzük a forgalomban sem kellene kinnlenned, hanem rutinpályán, ahol megtanulnál bánni az autóval.

De hát ami működik, nincs vele gond(rutin oktatásra és vizsgára gondolok) azt jó magyar szokás szerint tegyük tönkre.

2013. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 2

1-es vagyok. Azt írtam hogy a rutinos autókezeléshez nem elég a 30 óra, és te azt írtad hogy venni akarsz majd plusz órákat is. Szerintem én voltam félreérthető. Valóban azt írtam hogy kevés a 30 óra ahhoz hogy rutinból kezeld az autót, de én úgy gondoltam hogy a rutinhoz a 30 óra sokszorosa kell majd, amit nem feltétlenül fizetős órákon kell megszerezni, mert akkor még a 100-ik órán is fizetni kellene. Tessék a 30-ik óra után szépen higgadtan levizsgázni, és utána önállóan, kellő odafigyeléssel enni a kilométereket, és majd csak párezer km után válik minden rutinossá.

2013. ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:
Senki sem született vezetèsi rutinnal. engem megtanìtottak vezetni 14-15 èvesen (elindulni, kanyarodni, vàltani, megàllni). 17-18 èvesen parkolgattam kamionnal, tolattam utànfutóval (szemèlyautó is ès kamion pótkocsi is). 19. szülinapom elött elkezdtem megcsinàlni a jogsit. A forgalom nekem is okozott gondot... majd belejössz...
2013. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!