Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legnagyobb szabályta...

Mi volt a legnagyobb szabálytalanság amit valaha élőben láttál?

Figyelt kérdés

Engem ma egy 4 sávos úton sima dupla záróvonal átlépésével előzött meg egy A5-ös Audi úgy,hogy szemből is jött néhány autó , pedig mellettem is volt hely de eléggé sietős lehetett neki mert nyomta a gázt rendesen majd kicsit odébb a sárgáról éppen pirosra váltó lámpán átcsusszant és az autó farát kicsúsztatva fékcsikorgással balra kanyarodott.


De mondjuk elég sok durva szabálytalanságot láttam már, csak most épp ezen vagyok megbotránkozva.



2012. okt. 4. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

hol voltál te négysávos úton? külföld? :D


amúgy egyszer mentem az M3-on telekre, késő este és belekeveredtem egy versenybe


először egy lambo ment el mellettem, majd egy porsche, végül pedig jobbról beelőzött a leállóból egy rommá tuningolt vw transporter

2012. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer a baràtommal sétàltunk a jàrdàn este, mikor egy autó vagy 100 km/h-val megpróbàlta bevenni a kanyart(a belvàrosban) sikertelenül. Ha nem lett volna egy útjelző tàbla a sarkon, pont felkent volna minket a falra. Igy a tàbla megàllította szerencsére. Nagyon para volt. Aztàn mintha mi se történt volna, hàtratolatott egy szó nélkül a rommà tört kocsijàval ès elhajtott. Tökrészegnek làtszott. Az egyik haverom 2évig tolószékben volt, mert egyszer egy idiòta úgy akarta megelőzni őket, h szembejött egy kamion, már nem fért be, ezèrt leszorította őket az útròl is
2012. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyat láttam, amit valószínű nem fogok még egyszer, hogy rohammentő jött a fő úton, mindenki lehúzódott, 2 sportmotoros csávó meg kihasználva a tág főutat, csinált egy szép gyorsulást

20/F

2012. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan durva, de nagyon felhúzott hétfőn. Budapest Mammut felszíni parkoló. Aki járt már arra, tudja, hogy sorompón bemész, és annyi... Szerettünk volna bemenni, de egy kocsi állt keresztben a sorompó előtt kívül. Beálltunk, vártunk egy kicsit, hátha veszi a lapot, és csinál valamit. Nem történt semmi. Közben jött még 1-2 másik autó is, akik szintén szerettek volna bemenni a parkolóba. Aztán kihajoltam, és akkor látom, hogy egy középkorú, tipikus plasztikázott műnő mobilon pofázik... És még ő kezdett el integetni, hogy mi mind tolassunk hátra, hogy ő arrébb tudjon állni...

Nem én vezettem, még nincs meg a jogsim se, de annyira felhúzott, pedig én nem vagyok az a bemutogatós fajta, de egyszerűen nem bírtam megállni most az egyszer

2012. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a legnagyobb szabálytalanság amit láttam, még tavasszal úgy 11-éjfél körül egy új fekete Toyota Yaris a Kőbányai út és a Róbert Károly körút kereszteződésében kb. 100 km/h-val át tépett a piroson és a legszélső sávban haladó F Astrát telibeverte oldalról. Az ütközéstől mindketten felborultak és a sinekre repültek. El lehet képzelni mit éltek át az F Astrában. Legszélső sávból a túloldai villamos sínre. Az Astra az 1-es villamos sínére esett, a Toyota pedig az 1-es és a 28-as villamos sínek kereszteződésére. Az Astra ki is gyulladt benne 2, vagy 3 emberrel. Nekünk - akkor a közelben lévő embereknek kellett odarohanni és kimenteni az embereket az égő roncsból. Aztán percek alatt rengeteg rendőr, tűzoltó, mentő lepte el az egész helyet. Nagyon sokan az ottani két McDonalds parkolójába tették le a kocsijukat csak azért, hogy bámészkodjanak a balesetnél. Mint később kiderült, egy férfinak súlyos karsérülést okozott egy kóbor kutya, akit ezután az ismerőse beültetett az autójába és gyorsan kórházba akarta juttatni. Hát jobb lett volna mentőt hívni neki.
2012. okt. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Látom nem csak én találkozok hülyékkel....

Első: 2x2 sávosra gondoltam:)

2012. okt. 5. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!