Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a jó abban, ha nekem van...

Mi a jó abban, ha nekem van igazam, de összetöröm a kocsim?

Figyelt kérdés

Kifrodultak elém lendületből, mikor jöttem rendes tempóval, és látttam, hogy a hapek még csak el se néz felém balra.

Erőset kellett fékeznem.

Én mentem a fűúton, Ő neki els adás tábla. De ő körülnézés nélkül kifordult elém.

Azt mondta abarátom, hogy miért nem mentem neki?

Aki hülye, az tanuljon csak a hibájából! Legközelebb tuti körbenézett volna!

De miért jó ez?

Ha öüsszetörik a kocsi, úgy, hogy nekem van igaza, az is kár...

És meg kell javíttatni...

De a barátom azt mondja, hogy az ilyenek semmiből nem tanulnak, csak ha pórúl járnak.

Igaza van?



2013. ápr. 9. 09:29
 1/6 lac1434 ***** válasza:
0%
Annyi, hogy nulla Ft-ból fel lett volna újítva a kocsid. De amúgy van benne igazság, hogy csak abból tanult volna.
2013. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a jó benne, hogy akkor a vétkesnek a biztosítója fizeti a károdat, vagy megcsináltatja az autódat és nem neked kell állni szerencsésebb esetben, vagy csak kiegészítened kell.

Ha neki mentél volna, akkor később megállapítják, hogy szánt szándékkal mentél neki, és még akkor is ha hibás volt, téged is kihoznak vétkesnek. Nem fog belőle tanulni, ha neki mész, csak magad alá raksz egy lapáttal.

2013. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy idióta.


Ha van egy törésmentes autód akkor azt összetörni baromság. Egyrészt, mert sok esetben a biztosító avultat, vagyis ha a javítás 100,000 ft te kapnál rá 75,000-et...


Másrészt ha esetleg meg is javíttatná a biztosító az autót, akkor is egy törött és javított autó sosem lesz olyan, mint egy törésmentes.


Az meg kit érdekel, hogy egy hülye miből tanul? Nem vagy te seriff, hogy jóra tanítsd a népet.

2013. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt gondolja neki kellett volna mennie, nem normális!


kezdjük a legkisebb bajjal:

- lesz egy törött kocsid.

- hiába javítják meg, az már nem lesz olyan mint régen.

- amíg javítják járhatsz busszal.


menjünk át komolyabbra:

- személyi sérülést okozhatsz. Te, vagy a másik vezető, vagy akár egy ártatlan gyalogos (akinek nekiszállsz miután ütközéstől elveszítetted az irányítást) megsérülhet, akár meg is halhat.


Nem kéne elfeledni, benne van a KRESZ-ben, hogy a balesetet minden esetben el kell kerülni! Ha bebizonyosodik, hogy lett volna lehetőséged megállni, de nem tetted, te fogod elveszíteni a pert.

2013. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátod tényleg egy idióta. Ő nyilván úgy közlekedik, hogy minden szabálytalankodónak nekimegy. Biztos szép lehet már az autója. Ha meg nem, akkor mit osztja neked az észt. Mondd neki, hogy üljetek át a sajátjába és hajtson bele abba, aki kifordul elé szabálytalanul. Budapesten ilyenből úgyis hamar találtok.
2013. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De ettől még világos a kresz, balesetet el kell kerülni. Szerinted mi történne, ha mindenki így közlekedne?


Esetleg van gyereked? Mit szólnál, ha egy nap azzal keresnének fel, mert a gyereked kórházba került, mert átszaladt az úton a labdája után és egy autós ahelyett, hogy megállt volna, elütötte, hogy tanuljon az esetből.

2013. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!