Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetés közben milyen nem oda...

Vezetés közben milyen nem oda való dolgot csinálsz? Pl. Mobilozás, evés, ivás, melletted ülő cseszegetése.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 21:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én meg annak örülök k...ra hogy neked van jogsid.Te biztos ugy vezetsz hogy feszülsz az utra,és közbe rágod a kormányt.tuti csönd van az autodba.mert rutinod sincs.
2009. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

:-)


Csak nehogy akkor is nezzenek paran amikor a papirra azt irjak, hogy a baleset oka: egyszerre eves-telefonalas-sms/menetlevel iras-radio piszkalas-terkep nezes.


jo tanacs: figyelj oda a hejesisarodra...


S.

2009. szept. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Beszélgetek a mellettem ülővel,táskámban matatok,rádiót piszkálom,néha megnézem a hajamat a tükörben :) Telefonálni is szoktam,de azt inkább csak kihangosítom,és úgy nem zavar a vezetésben
2009. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

bocsi a heLYesirásért. de a heLyes az LY!!! és nem j.sorry.

És nehogy egymás mellett menjünk az úton.Bár biztos láttalak már,tuti a hasad és a melled kikopott a kormánytól,és a kormányba van a fogad nyomata.És biztos a váltót is megnézed minden váltásnál.

Ez a különbség köztünk.Te heti egyszer vezetsz,én meg napi többszáz kilométert. RUTINT Neked!!!

Van akinek van érzéke hozzá.Neked nincs.

Szép napot.

2009. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az tény! a párom fuvarozó, na ő is csinál mindent közben. Engem mondjuk rettenetesen zavar, és szólok is neki hogy ne telefonáljon, baszogassa a gps-t közben. Az sms írás az nagyon dúrva ott tényleg nem az útra figyelsz! Én cigizni szoktam, zenét hallgatni, enni, inni is mert ha 3 órát vezetek lehet innom kell. És nagyon ritkán telefonálok is, de az tényleg ritka!
2009. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!