Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tennétek, ha a felzárkózta...

Mit tennétek, ha a felzárkóztató sávból akarna bevágni elétek egy autó, leszorítva, fékezésre kényszerítve? Majd amikor beengeded, a köv. Lámpánál bevárna, kihajol az ablakon és leköpi a kocsit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
felírnám a rendszámát, írnék az autozz.blog.hu-ra, vagy megkeresném, befujnám purhabbal a kipufogoját éjszaka vagy ilyesmi, és csak utána tenném fel a blogra :
2009. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az ilyen eseteknél szoktam elhatározni, hogy kell egy pajszer vagy sokkoló a kocsiba. Kötelező tartozéknak.

Csak egy büdös kis bunkó volt, ne törődj vele, nem érnek az ilyen parasztok semmit.

Az ilyeneket hívják úgy, hogy potenciális káranyag vagy hullajelölt.

2009. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sokszor van ilyen, elmesélek egy vicces sztorit. Mentünk a régi kombi autónkkal hazafelé, a kocsi tele volt cuccokkal, a tetőcsomagtartón bringák, és még egy utánfutót is húztunk (azon is sok cumó), a felzárkózó sávból egy nagy fekete BMV terepjáró akart bejönni elénk, de (szerintem) nem gyorsult annyira, mint szerette volna, mi a cuccokkal nem akartam lefékezni, egyenletes tempóval haladatam, gondoltam, hogy van még hely, ha nyomja neki úgyis befér, vagy ha nem, akkor majd fékez, neki könnyebb manőverezni... Arrébb húzódni nem tudtam, mert mellettem is mentek. farkas szemet néztünk egy darabig. Végülis nem fért be a BMV, elfogyott a sávja, akkorát fékezett, hogy csikorgó gumikkal keresztbe fordult az úton.


A kresz szerint az egyenesen haladónak van elsőbbsége, ha ő ott sávot akar változtatni, neked van elsőbbséged, nem veszélyeztethet téged.

2009. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyorsítósáv van, felzárkóztató sáv nincs!
2018. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!