Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyennel lehet közlekedni...

Ilyennel lehet közlekedni forgalomban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 13:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2012. szept. 17. 13:29
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, bár én tuti nem mennék vele csak járdán.
2012. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez is hivatalosan egy nyomon haladónak számít.De elég életveszélyes lenne.
2012. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Autópályán is lehet, csak nem szabad.
2012. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Se nem kerékpár, se nem jármű, szerintem gyalogosnak számítasz ezzel...
2012. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Eddig csak Budapest belvárosában láttam ilyennel közlekedni embereket. Akik tudnak ilyennel közlekedni azoknak teljesen mindegy, mennek vele az autók között is. De én speciel láttam már ilyen járdán, Andrássy út bicikliútján is. Én se közlekednék ilyennel az biztos, de most kinek a pap, kinek a papné.
2012. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem jármű, ergo a gyalogosokra vonatkozó szabályok szerint kell vele közlekedni.
2012. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Monociklivel a gyalogosokra vonatkozó szabályok szerint közlekedhetsz, bár szerintem biztonságos közlekedésre alkalmatlan.
2012. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták rád hogy hiányzik egy kereked akkor most ne gondold hogy ezzel pótolhatod :-)) Ha úgy gondolod tudsz vele biztonságosan közlekedni akkor ott mész vele ahol tudsz. Közúti forgalomban nem ajánlom mert könnyen lehetsz IFA ÉK vagy matrica egy busz oldalán.
2012. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elvileg a gyalogosokra vonatkozó szabályok szerint de ha cikázás közben elütsz valakit tutira lerúgják a fejed. De lehet hogy csak a karodat tépik le.... vagy a lábadat... azt hiszem ez szabadon választható :-))))
2012. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!