Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek a 31-es...

Mi a véleményetek a 31-es számú főút Dormánd és Jászberény közötti szakaszáról?

Figyelt kérdés
Hetente többször is utazom ezen a szakaszon és véleményem szerint az út állapota nem méltó egy másodrangú útéhoz... Felháborító!
2012. szept. 5. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

én is járok arra,de semmi különöset nem vettem rajta észre,

olyan ,mint a többi magyar út,

2012. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte napi rendszerességgel megyek rajta apátiig. Van pár ritka szar rész tenk előtti egyenesben. A többi része határeset. Van jobb és rosszabb út is MO n. Heves után a 60as táblák idegesítőek, meg dormánd előtt is. Kb ennyi.
2012. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igaza van a második hozzászólónak.

Dormánd és Tenk között van egy szakasz, ahol kb. 20km/h-ra le kell lassítani.

Hát, amelyik másodrangú úton én eddig jártam nem találkoztam ennél rosszabbal.

Kíváncsi vagyok, hogy mikor fogják már felújítani... talán majd 2130 körül...

2012. szept. 5. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:

van nála rosszabb is, de ami engem kiakaszt, hogy egy dolog hogy nem csinálják meg, de kirakják a 60as táblát, aztán méricskélnek a sünök, meg kirakják hogy rossz út, és ha esetleg a másfél méteres kátyúban totálkárrá töröd az autót, akkor senki nem téríti meg a károd mert ők szóltak


gondolom a tábla se ingyen van, meg a sünök munkája, azt a pénzt inkább felújításra kéne költeni


mellesleg szerintem ha normálisan megcsinálnak egy utat, annak nem lenne szabad pár év alatt tönkremenni

2012. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 éve nem jártam arra, annyi emlék maradt meg belőle : " kib@ sz0tt sz@ r, erre se jövök többet " :)
2012. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 atilis ***** válasza:

Ha lehet én is elkerülném ezt a szakaszt, de nem tehetem. Ha valaki ennél is sz*arabb útra vágyik, az térjen le Átány-Kömlő felé...Szerintem Mo-n nincs még egy olyan útszakasz.

De pl. a 33-as út is néhol olyan, pl. Tiszafüred-Poroszló között, hogy 50-el alig merek menni. Talán Dunán-túlon jobb a helyzet.

2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jobb, ott is vannak olyan utak... hajajj
2012. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom nem csak nekem vannak negatív élményeim és véleményeim erről a szakaszról...
2012. szept. 5. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!