Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit akarhatott a mentőautó?

Mit akarhatott a mentőautó?

Figyelt kérdés

Nyíl egyenes úton mentem este 8 körül és láttam,hogy jön egy szirénázó mentőautó mögöttem,egy deka autó nem volt, de azért lehúzódtam egy kicsit, de nem álltam meg és mikor utolért elkezdett ott kürtölni mögöttem meg villogott a fényszóróval és nem előzött meg pedig egy autó sem jött és az út is teljesen egyenes volt aztán kielőzött mellém jött és az anyósülésen ülő mentős kiszólt valamit nem értettem,hogy mit annyit értettem,hogy "normális vagy ....." és gázt adtak és elmentek aztán később úgy 15 percnyi út után egy panelház parkolójában állt és éppen egy beteget tettek be hordágyon.

Sajnos nem mentem oda ,de most már megöl a kíváncsiság,hogy mi volt ez az akció, de egyébként nem OMSZ mentő volt valami magán cégé.

Több dologra is gondoltam:

1.Csak szórakoztak, de később láttam ugyan ezt a mentőt és beteget tettek be, és nekik ugye minden másodperc fontos és velem legalább fél-1 percig szórakoztak.

2.Valahol még messzebb nem adtam nekik elsőbbséget ,de ezt sem gondolom hisz hangos volt a sziréna,biztosan meghallottam volna és megint csak az,hogy siettek elég lehetett volna ha csak előzéskor kiszólnak hogy a k. anyámat amiért nem adtam nekik elsőbbséget, azt nem tudom mire vélni,hogy ott ugrált mögöttem mint egy rendőrautó.

Kíváncsi vagyok, szerintetek mi lehetett a kiváltó ok?



2012. jún. 23. 20:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A neten lehet látni belső kamerás felvételeket vonulásról. Elég sokat találhat bárki. De kiemelném a kérdéshez kapcsolódva az Elsőbbséget a kéklámpásoknak! című sorozatot. Nagyon-nagyon csúnya dolgokat tudnak elkövetni autósok a mentők ellen. Én még átkozódást sem hallottam egyetlen felvételen sem. Csendesen sem nagyon szokták megbeszélni egymás között.

Pl. ezen a felvételen is van pár cserépedény: http://www.youtube.com/watch?v=UKByynbK7pk&feature=related

2012. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!