Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ittas vezetésnél ugyan olyan...

Ittas vezetésnél ugyan olyan mértékű a büntetés ha kerékpárral kapnak el mintha autóval kapának el?

Figyelt kérdés

Sokan nem tudják de ittasan még biciklizni se lehet mert azért is büntetnek, azt viszont nem tudom hogy mennyire.


Ha a falutól 4-5 km-re az üdülőterületen iszogatok akkor mivel tudnék visszajutni a faluba? Van lent egy söröző ahova sokan járnak és rengetegen mennek autóval, de bicikliseket és motorosokat is lehet látni.

Gyalog azért messze van, csak a futók mennek úgy.


2012. máj. 4. 13:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
smkpval is lecsukhatnak
2012. máj. 7. 21:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám másképp, de látom, te vagy az ügyeletes mások szavait kiforgató ember, a szokásos demagóg dumával. Egy szóval sem mondtam, hogy 2 üveg vodka lehúzása után nyugodtan vezessen bárki, konkrét számokat írtam, amik más, nálunk egyértelműen fejlettebb országokban teljesen elfogadottak. Abba 2-3 sör teljesen belefér. De ha az szerinted normális, hogy valaki akár 1 sör után is hónapokra elveszítheti a jogsiját, fizethet százezreket, és megalázkodhat a jogsi visszaszerzéséért, akkor kívánom, hogy történjen meg veled.
2012. máj. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12: Nem ismerem jól más országok autós szokásait. Nálunk elég sokan ülnek ittasan a volán mögé. Nem egy-két sör után. Valamit tenni kell. Hogy a nulla tolerancia jó megoldás e, nem tudom. De talán, ha a sajtó nem nemzeti hősként állítaná be a részegen és drogosan balesetet okozó celebjeinket, már az is sokat lendítene a dolgon.
2012. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!