Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudom a bontatlan egészség...

Hol tudom a bontatlan egészségügyi dobozt hitelesíteni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerűbb, ha veszel egy újat.

1000-5000Ft-ig vannak...

2012. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bontatlant sehogy, vannak/lehetnek benne lejárt dolgok, varázslattal nem megy.

Kinyitod, megnézed mi van lejárva, magaddal viszed a patikába és kérek ezt meg ezt... És belerakod

2012. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor ezek szerint ha egy bontatlan doboz lejárt, azt csak úgy lehet hitelesíteni, ha felbontom, és átnézem a benne lévő cuccokat, és kicserélem őket ha lejártak.
2012. ápr. 23. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az egészségügyi csomagnak bontatlannak lennie! Változtak a szabályok, már csak a benne lévő dolgok szavatossága számít! Ami lejárt ki kell cserélni, és mehet vissza a járműbe, mint fentebb is írta valaki!
2012. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemrég én is bevittem a patikába az Eü-dodozt, hogy nézze már át a hölgy, de mondta, hogy háát nem is tudja... lehet úgy drágábbra jön ki.... de itt 1 vadiúj 1500 forintért, persze megvettem azt, következő 7végén az Auchanba meg 999 ft volt az Eü doboz
2012. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az egész megint semmi más, mint egy "százhuszonharmadik" adó! Az autósok megsarcolása, ráadásul homályban hagyva lényeget. Ha az egész doboz bontatlanul van, rajta a zárjegyen a lejárat, ami még nem járt le, akkor az csak a hülyéknek meg a k.rva kormánynak nem egyértelmű, hogy benne semmi nem járt le!

Nagyon óvják az egészségünket, miközben maga az egészségügy rohad.

Ro.adjon meg, aki kitalálta ezt az újabb sarcot. Valakinek viszont, fi.eszközeli cégnek, ez nagyon jövedelmező.

2012. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gratulálok. igazán értelmes lehetsz. több tízezer forintokat fizetsz ki évente a kocsiért, amiben természetesen nincs benne a nafta. de ha baj van, és kéne az eü csomag, akkor jössz rá, hogy talán nem azon a 2 ezer forinton kellett volna cigánykodni...
2012. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!