Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyit jósoltok még a Ziuknak?

Mennyit jósoltok még a Ziuknak?

Figyelt kérdés
Szerintem 1-2 éven belül eltűnnek, szerintetek?

2012. márc. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Öööö, bizonyára műveletlen tuskó vagyok, de mik is azok a "ziuk"?
2012. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azok a jó kis orosz trolik :)
2012. márc. 26. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát gyakran utazok velük, egy olyan SINCS, ami ne lenne szétrohadva, a legtöbből a kirohadt kasztnin át kilátni már, felújítás rájuk férne, de az teljesen fölösleges, akkor újra kellene gyártani mindent kb... Én nem sokat jósolok nekik, pedig szeretem őket, jól gyorsul, kényelmes, van benne fűtés is. Max 2 évet jósolok én is, de inkább 1. Ott vannak a nemrég vásárolt új használt trolik, azok forgalomba állhatnának már.
2012. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
BKV-t ismerve, ahol a 3. váztörés után is kihegesztik a buszt és megy vissza forgalomba még ~5-10 évig maradnak.
2012. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy legyen :)
2012. márc. 26. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Na most már tudom.

Még csak 40 éves konstrukció, biztos bírja még 10-20 évig!

Ha a városvezetésen műlik, akkor még tovább is!

Mennyire jó lett volna pl. a felszíni közlekedést fejleszteni az 40-es metró (igen, annyi éve készül) helyett! Micsoda közlekedés lenne Budapesten!

2012. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!