Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mért szivatják az utakon az...

Mért szivatják az utakon az öreg autóval közlekedőket?

Figyelt kérdés
Legyorsulgatják direkt, besatuznak előtte, tolják, dudálnak, stb.. de mindezt a "menő" autósok, akik sötétített üveges autóban napszemüvegben vezetnek még éjjel is.. MIre jó ez a "janizás"? Öreg autó is tud menni, ha akar, de van, aki még betartja a KRESZ-t ls a sebességkorlátozásokat is...
2009. jún. 2. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert sok az újgzdag köcsög :D Ezvan
2009. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál..:D De tényleg az érdekelne, hogy miért jó ez nekik? Avval nem foglalkoznak, hogy a kis játékaikból könnyen lehet baleset, akkor nekik is bajuk eshet??
2009. jún. 2. 16:40
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
nem tudom hol láttál ilyet, lehet arra gondolsz h a trabcsákot letolják 50nél, bent pedig eszeveszett szágukdásnak tűnik az egész. Öreg autóval amúgymeg könnyű büntetni mert jobban mennek sokkal
2009. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a "Janik" egy része nemcsak az öreg autót, hanem a gazdáját is lenézi. Az hiszik, hogy nemcsak csórók, de hülyék is. Szóval: sose lesznek egy hullámhosszon. Ilyen a világ, sajnos.
2009. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Saját példám és napi szinten találkozok ilyenekkel:-( Régi VW Golf és a kaszni elég bibis, de motorikusan jó. Dízel, de jól gyorsul, szóval nem tökölődök azért én sem az utakon és mégis mindig megtalálnak:S
2009. jún. 2. 16:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2107 lada autoval aztán szorakozhatnak ezek az ujgazdag köcsögök!Nálunk egyenesen retegnek az öreg autoktol!!
2009. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Én megállnék és szét....sznám a fejét az illetönek tuti!És ha megkérdezné a rendör miért megmondanám azért mert veszéljesztette az életemet!
2009. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Uccsónak-nagyon kemény legény vagy,csak nem valami akciófilmből tanulsz?


Egyébként meg valszeg azért viselkednek így mert büdös az autójuk:),legalábbis én azért szoktam őket 'nagy gázzal' megelőzni mert hihetetlen büdösek,legalább annyira mint a régi ikarus buszok.

Másik ok: A szemüveges öreg bácsik néha felbasszák az agyamat amikor index nélkül csak úgy mendegélnek az utakon nem jelez,nem néz csak megy mint egy darab szar,aztán csodálkozik mikor összebasszák a régi ladáját.Egyébként pedig semmi előítélet nincs bennem,nem érdekel mivel megy amíg indexel/figyelmes és nem büdös az autója.:D

2009. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajna, nem vagyok kung-fu panda és nő létemre nagyon agresszív sem:) Mondjuk,már gondoltam arra, hogy biztos túl jó nő vagyok, azért csinálják, de mikor a párom vezet, akkoris ugyanez a helyzet, tehát akkor nem.. vagy ő a "túljópasi" :P :D A büdösségben tényleg lehet valami (bár ződkártya rendben), mivel szerintem mindegyik dízel autónak egyforma szaga van, attól még nem kéne mások és a saját életükkel játszani, mert nem bírják a gázolajat.. :S
2009. jún. 2. 18:16
 10/16 anonim válasza:
Tényleg ezt csinálják. Nekem nincs egy éves a jogsim, amúgy is azért vezetek, mert muszáj (egy régi Lada Samarát), és akkor még össze-vissza előzgetnek,(kedvencem, amikor a kereszteződésben, át a záróvonalon)pedig egyáltalán nem megyek lassan, mindig a megengedett maxszal. Ilyenkor hol a rendőr? Mikor 100-zal előz meg 60-as táblánál...Utána meg egy kilométerrel előrébb előttem dekkol a lámpánál. Ezért érdemes ezt csinálni...
2009. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!