Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy ment az első önálló...

Hogy ment az első önálló vezetésed?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor már se oktató se szülők stb., teljesen egyedül kellett megtenned xy kilométert.
2011. nov. 11. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
jól ment. Izgalmas volt, pont azért mert végre egyedül voltam, nameg a nehogy elcsesszek valamit érzés.
2011. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak már több, mint 3 éve, hogy először vezettem egyedül, de az érzésre még mindig emlékszek. Igen jó volt, ki is próbáltam milyen driftelni, sikerült is valamilyen szinten, gyorsulgattam kicsit, szlalomoztam, mindezt persze nem közúton, kerestem egy biztonságos helyet.
2011. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól ment.

Amikor megkaptam a jogsit akkor is magabiztosan mentem, csak a szüleim nem bíztak a tudásomban.

Nem emlékszek már hogy mennyi idő múlva engedték meg h egyedül menjek, talán 2-3 hónap de lehet h sokat mondok.

2011. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A teljesen önállóan még nem vezettem, vagyis majdnem, csak öcsém volt ott, aki meg nem nagyon szól bele mit merre. Végre jó volt, mert nem rinyált senki. Igaz egy picit el is tévedtem, de legalább többet vezettem :P
2011. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balu Kapitän ***** válasza:

Az első utamra pontosan nem emlékszem,de pont karácsony előtt kaptam meg és jött a hó...nagy öröm volt,főleg hogy hátsókerék hajtású autónk van...:)

Apumért mentem,van egy telephelye,egy elhagyatott laktanyába(30-50en vannak ott vagy többen) és egy épületet kellett megkerülni...mondta rakjam keresztbe...az volt a szép élmény...annyira sikerült hogy 90fokba oldalra csuszott az autó:D

2011. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!