Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt az első rutin...

Milyen volt az első rutin vezetésed amikor még soha nem vezettél?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta az oktatóm hogy én fogok vezetni a rutin pályáig...amit valószínű hogy még nem is lehetne (de megvolt)....na de mindegy....ment, csak féltem.Nektek milyen volt?Egy napot vezettem le rutinból, Hétfőn megyek legközelebb....most valószínű hogy jobban fog menni...A múltkor megdicsért az oktató hogy ügyes voltam.Am meg az elméleti kresszem hibátlan lett a vizsgán.Rutin vizsga nektek hogy ment...aztán a forgalom? Szal ez a 3 kérdésem van
2011. jan. 8. 01:30
 1/3 anonim válasza:

Először én is kicsit paráztam de aztán hamar belejöttem.A rutinvizsgám elsőre sikerült,a forgalmi vizsgám csak negyedszerre,mert izgultam hogy elb_szok valamit,így is lett.Azóta vezettem 300000 km-t,és a mai napig imádok vezetni.

Ne parázz,csak élvezd,és persze figyelj,ha szereted menni fog!!!

2011. jan. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ö Ö ha tudod az elméletet (kuplung, sebváltó, hogyan működik...) akkor nem gáz ha sose vezettél előtte. Én szeretettem a működési elvét is tanulmányozni, bár sose vezettem előtte én is a népligetnél kötöttem ki az elsö rutinomon ;) (dél Pestről indultunk xd) És azóta is boldogan vezetek. Vannak olyan emberek akik már előtte vezettek, nah ő nekik már a rutin, tényleg rutin. :D de azért jo ha van melletted oktató mert ha bajt csinálsz az ő felelőssége és van az autóján szuper biztosítás. ;) nem kell semmitől se félni. :P Én a jogi hátterét is kipuhatoltam ha össze törném a kocsiját. :DXD
2011. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon féltem, de elég jól ment.A rutinpályán a saroktolatás, és tolatva beállni a parkolóhelyre (már nem tudom, mi az eredeti neve), na az nagyon nem ment.Erre mit húzok rutin vizsgán?saroktolatás...vizsgán csináltam meg életemben először hibátlanul.Rutinon és forgalom vizsgán is elsőre átmentem, levonás nélkül.

Bár vezetni nem szeretek.

2011. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!