Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem büntetik a rendőrök...

Miért nem büntetik a rendőrök a gépjárműben mobilozókat?

Figyelt kérdés
Felháborító,hogy ennyi fontos ember utazik a közutakon. Néha már frászt kapunk, mert kizárt dolognak tartom,hogy megfelelően tud figyelni a forgalomra akkor,amikor pl.pont veszekszik a szerelmével. Hirtelen fékez előtted,mert talált egy parkolót, vagy ir.jelző nélkül hirtelen befordul előtted. A kresz tiltja a mobil használatát, miért nem lehet már végre ennek érvényt szerezni.Lehet kapni kihangosítót, fülhallgatót....stb.
2009. máj. 4. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
nekem több bajt okoz a kalapos suzukis...
2009. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy nem tudom, nem is értem. (hogy miért nem) Legalább 13-14 éve megjelentek a kis méretű, 900 MHz-es mobilok (Pannon, Westel - akkor még úgy hívták), de a magyar lakosság többsége intellektuálisan még nem nőtt fel ehhez a fantasztikus találmányhoz.
2009. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Büntetik, de sajnos nem tudnak a rend őrei ott lenni minden autós mellett. Szerintem veszélyesebb az általam minden nap látott helyi "streetfighter"-ek, akik versenypályának nézik a közutakat! Egyébként tökéletesen igazad van!
2009. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat szoktam kinevetni akik a 20millás mercijükben ülnek és telefonálnak ...mindig mondom magamban hogy ,,na mi van kihangosítóra nem telik?":D
2009. máj. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem ki kellene adnom 20 millát autóra, akkor nem csak kihangosítóra nem tellene, de még kenyérre se, sőt, a házamat is el kellene adnom :)

Komolyra fordítva!

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki luxusautóval közlekedik, azt a rendőrök nem is állítják meg! Ez az ami a legjobban bosszant.

2009. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nem azért, mert tartanak tőlük??
2009. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tartanak tőlük. Egyszerűen: be vannak szarva tőlük!

Ha egybenyakú ül a "merdzsó"-ban akkor azért, ha nyakkendős "úr?" akkor azért, ráadásul rasszisták is, mert ha barna család ül benne akkor is!

Ha én megyek a 10 éves Opellel akkor nem félnek, akkor bátrak. Mindegy, hogy nyakkendőm van vagy kopasz fejem.

2009. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!