Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor mondhatom el, hogy...

Mikor mondhatom el, hogy tudok autót vezetni?

Figyelt kérdés

Mert az oktatóm szerint, az, hogy van jogsim, csak azt jelenti, hogy egyedül vezethetek, de nem azt,m hogy tudok is.

Akkor mennyi kilométert, kell vezetnem, hogy elmondhassam, ha megkérdezik, hogy "tudsz vezetni", és elmondhassam, hogy igen, tudok.


2011. szept. 27. 15:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban tudok vezetni mint te, hidd el ;)
2011. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Ebben én már régebben is teljesen biztos voltam...

Nyilván, hiszen egy frissjogsis, biztos tud vetekedni azzal a jópárszázezer kilóméteremmel, és a huszonpár-éves jogosítványommal, tapasztalatommal...

Tudod, én tudom vezetni az elektronikával telerakott autót, rosszabb esetben meg is csinálom, ha beszarik, de Te, itt betűhuszárkodva gondolom egy szar trabanttal, amit emlegettél, elindulni se tudnál, nemhogy vezetni. csúszós útról már ne is beszéljünk, mert meg lennél halva, ha nincs abs, ami rugdalja a talpadat...

Egy kis pofátlan, nagyképű, tenyérbemászó pofájú, szar mazsola vagy öcsi, akinek elfordul, hogy még jogosítványa sincsen, nemhogy autója. Vezetni meg maximum a 'nídforszpíd megy.

Vita lezárva.

2011. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem vagyok olyan láma mint te, aki 30 éve vezet és még mindig nem tud a saját bevallása szerint sem xDDD Na ez a szánalmas :DDDD
2011. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már abba a vitát ha lehet kérni!


Vezessetek biztonságosan, tudásotok legjavát adva és kész. Ez nem verseny, hogy ki tud jobban vezetni. Ha vetélkedni akartok, lehet indulni a hivatásos gépkocsivezetők versenyén... de ki lehet menni a ringre is nyílt napra...


A cél hogy mindenki épségben eljusson A-ból B-be, és a saját tudásához képest folyamatosan fejlődjön.

2011. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
na ilyen hülyegyereket is ritkán látok, mint te... innentòl meddő vita...
2011. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Aki kap jogsit az tud vezetni!

De közlekedni még 3 év után sem!

Én 16 éves voltam , amikor A1-es kategóriát megszereztem. Most visszagondolva az a tudás 1 lósz*r se volt a mostanihoz képest. Időközben tanultam magam és más hibájából. Persze azóta sok másra is van jogosítványom. Így visszagondolva arra a tudásra amit 16 évesen birtokoltam , nem adtam volna magamnak jogosítványt! Főleg nem nagymotorra( mert az A1 annak számít )

Vezetni autót lehetsz tudsz, de hogy közlekedni is tudj , annak még sok sok évnek el kell hogy teljen.

2011. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ha az emberek tudnának vezetni, akkor nem lenne probléma az ilyenekből:


[link]


Azért vannak balesetek, mert nem a táblák alapján vezetnek, vagy mert simán bénák... Engem is itt majdnem megtörtek a múltkor.

2011. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!