Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kötőtűt fel lehet vinni a...

Kötőtűt fel lehet vinni a fedélzetre, kézipoggyászban?

Figyelt kérdés

Megnéztem a járatok honlapjait, de semmi ellenvetést nem taáltam, hogy kötőtűt nem lehetne felvinni a fedélzetre, kézipoggyászban. Rajzolva sincsen a tiltott tárgyak között. Nemrégiben repültem, és a traszverben láttam, hogy egy nő zoknit kötött (azt 5db hosszú, mindkét végén hegyes tűvel kell kötni), tehát arra következtethettem ebből, hogy átengedték az ellenőrzési ponton, azaz kézipoggyászba betehette a kötőtűit.


Én nagyon szeretek kötni; már hosszú évek óta mindig becsomagolom a feladott poggyászba a kötést, akár körkötűvel (fa tűim vannak), akár egyenessel (olyannal is,a melynek a az egyik vége lezárt) kötök, mert ha ollót éskiskést nem lehet felvinni, gondoltam, hogy tűt sem.


Van valaki, aki pontosan tudja, hogy is van ez, vagy reptértől függő, hogy ki mit enged felvinni a fedélzetre?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 21. 08:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Részemről a kérdés lezárva. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 26. 08:57
 12/12 Kagome96 válasza:
Én felhívtam őket és feladott csomagban lehet, kéziben nem :c
2019. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!