Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Wizz Air-nél milyen folyadék...

A Wizz Air-nél milyen folyadékot és hogyan lehet a fedélzetre a kézipoggyászban felvinni?

Figyelt kérdés
Olvastam a honlapjukon, hogy folyadékot csak maximum 100ml-ig átlátszó zacskóban külön csomagolva lehet felvinni. Például a nagyobb kiszerelésű dezodort, 600 ml-es hajzselét, fogkrémet, tusfürdőt, sampont, dobozos energia italt (330 ml) fel engednek vinni??? Segítsen legyen szíves, aki már repült velük. Nekem még csak most lesz az első utam ezért nem vagyok képben!
2010. máj. 20. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól hallottad.Csakis 100ml.es mehet fel ahogy írtad.

Üdítőt sem vihetsz fel..

Amiket felsoroltál (hajzselét, fogkrémet, tusfürdőt, sampont, dobozos energia italt) semmi nem mehet a kézipoggyászba.ha benne van kidobják.Ezeket csakis a nagy bőröndbe rakhatod amit feladsz.

Ha szomjas lennél akkor a gépen is tudsz venni innivalót,vagy a váróteremnél ahol már csak az mehet aki a gépre vár..(ott van mindig valami büfé féle)

de mindent pontosan el tudsz olvasni az adott repülőtársaság honlapján.

2010. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még valamit.A kézipoggyászba ne tegyél szúró,vágó szerszámokat se.Pl: olló,körömreszelő,csipesz stb...Ezeket is a nagy bőröndbe tedd bele...
2010. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maximum 1dl-es kiszerelésű flakonból vihetsz maximum 10 darabot. Normál méretű tusfürdőt, sampont, fogkrémet már nem vihetsz fel, de dm-ben árulnak minit mindenből, az pár alkalomra elég lesz (egy hosszabb hétvégét ki lehet húzni velük), utána meg tudsz helyben vásárolni, a legtöbb országban még olcsóbb is, mint itthon. A dezodorok általában 50ml-sek, azzal nem lesz gond. Innivalót a tranzitban tudsz venni, onnan már felviheted.
2010. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mondjuk furcsa hogy bontatlan dobozos pl fél literes kólát nem lehet felvinni, vagy ja bontatlan energiaüccsit
2010. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a tűsarkas csajokról leszedik a cipőt mert ölni lehet vele? :D
2010. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mpeti.friday válasza:
74%

ez mind nagyon szép de a Wizz AIr honlapján azt írják, hogy:

A feladott poggyászban nem szállítható: folyadék


Akkor hol szállítsam pl a kontaktlencsefolyadékomat?

Se a bőröndben se a kézipoggyászban.... akkor hol

2011. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem a végbeledben megoldható a dolog ;)
2015. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!