Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Utánfutóval fogok holnap...

Utánfutóval fogok holnap menni kb 50 kilométert, de még nem nagyon vezettem utánfutót. Mire figyeljek?! Városban is fogok menni elég sokat.

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább arra hogy hosszabb lettél. Ha be akarsz sorolni vagy parkolni akarsz figyelembe kell venni a megnőtt hosszt. Egyébként előre menetben sok extra nincsen. Ha csak az nem hogy telepakolod a futót és kicsit lomha lesz a kocsid és megnő a légellenállása a szerelvénynek.

Tolatni meg ne most tanulj meg vele szerintem. Akaszd le nyugodtan és told oda ahová kell. Az sem szégyen. Az cikibb ha össze vissza töröd a kocsid hátulját ahogy becsuklik az utánfutó.

2011. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kanyarodásról mit tudsz mondani? Nagyobb ívben?
2011. júl. 12. 19:25
 3/5 Santiego007 ***** válasza:
Kanyarodásnál igen egy kicsit nagyobb ívben a megszokottnál. (és nehogy úgy járj mint az egyik tanárom aki állandóan elfelejtette,hogy utánfutóval van és úgy akart parkolni mint futó nélkül. :D)
2011. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fékútra is figyelj mert megnő. Én kanyarodásnál jobban beengedem a kocsi elét.
2011. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz már sok jelentősége nincs de utólag: Ha felakasztasz egy futót nézd meg, hogy milyen fék van rajta. Egyáltalán van e rajta. Ha ráfutófékes akkor nincs e kikapocsolva, fékfolyadég van e tartályban, a futó elektromos bekötése, lámpák jók e, illeteve nálad a műszerfalon van e irányzjelző visszajelzés, jó e remélhetően a tied "gyári" bekötés. Ez utóbbit előszeretettel kötözgetik ahogy esik puffan módszerrel főleg a kölcsönzős futóknál.
2011. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!