Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha 2 éve lejárt a jogsim,...

Ha 2 éve lejárt a jogsim, kell büntetést fizetnem ha megcsináltatom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

büntetést nem, a te egyéni dolgod h mire van szükséged...

iletéket kell az alap..

2009. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jaaa nekem a személyim járt le okmányban vették észre útlevélkészítéskor, de nem kellett, sztem nincs ilyen
2009. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
NEM KELL :))) Én 4 év után hosszabítattam meg.Ha 5 év letelik az érvényesség utám, kell újabb vizsga ? ( kresz )
2009. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor,ha kiderül,ez idő alatt is vezettél személygépjárművet:D
2009. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vezetek azóta! :-) Bár előtte sem nagyon, mert nem szeretek! :-) Mennyibe kerül most egy jogsi? Tudja valaki?
2009. márc. 5. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
mármint hosszabbítani vagy jogsit szerezni?
2009. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Büntetést nem kell fizetned.El kell menni a háziorvosodhoz, szólsz neki, hogy jogsi ügyben keresed. Pár ezer Ft (ha jól tudom 6000 HUF környéke), az orvosi igazolással és a lejárt jogsival elmész a legközelebbi okmányirodába, ott adnak egy lapot (ami elvileg nem helyettesíti a jogosítványt, de a legtöbb rendőr nem büntet érte), és kb 3 hét alatt kipostázzák az új jogsit.
2009. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!