Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap jött egy levelünk a...

Tegnap jött egy levelünk a Fejér megyei Rendőrfőkapitányság rendészeti igazgatóságtól! De mivel nem voltunk itthon nem tudtuk átvenni csak az értesitést! A posta nálunk meg csak hétfön lesz nyitva! Addig idegeskedhetünk!?

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 hónapja mondta a Párom hogy lehet bemérték!Lehetséges hogy azért jött a levél?

Úgy értem a rendészeti osztályhoz tartozik a gyorshajtás?Mert másra nem tudunk gondolni!:(


2009. febr. 7. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem az. engem tatán mértek be állítólag, és kereken 3 hónap múlva a fejér megyei rendőrségtől jött a levél. először értetlenkedtem, mert nem fejér megyei vagyok és azon a könyéken sem jártam, de aztán a levélben megjelölték a napot és a helyszint, ami végülis az én lakóhelyemhez közel van.
2009. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Engem is bemértek, 3 hónap múlva jött a papír a rendőr főkapitányságról Bp-ről.Először nem tudtam mi van benne,meg is ilyedtem de egy gyorshajtási csekk! Most volt 2 hete.Be sem fizettem, részletfizetést kértem.

Ezért nem fogják levenni a fejed,ne aggódj, szerintem az lesz mint nekem.

2009. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!